Korsan oyun vs Demo Oyun

• Konuyu başlatan Adsız 1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 2B
A

Adsız 1

Ziyaretçi
Merhaba, ben Korsan oyun ile o oyunun demo sürümünü karşılaştıracağım. Bunların avantaj ve dezavantajları nelerdir?

bitwise adlı kullanıcı iyi anlatmış.
Demo, çoğunlukla her oyunda olan, oyunu girip deneyebileceğiniz ve tadabileceğiniz birkaç bölümlük kısımı.
Korsan ise adı üstünde, hiçbir şekilde önermediğimiz yasal olmayan bir ayıp.

Bir oyunun demosu varsa, o size o oyunu tanıtmak, sisteminizde nasıl çalıştığını göstermek amaçlı kısıtlı bir oyundur. Demosu yoksa mecbur korsan indirip sonra ücretli bir şekilde alabilirsiniz (test etme amaçlı) fakat demosu varsa dediğim gibi demo indirin.

Son düzenleme:
Korsan sistem için test vb. değildir. Çoğu platform zaten iade yapabiliyor. Niye optimize olmayan versiyonu oynayıp almaktan vaz geçesiniz ki?
Not: Bazı oyunlar korsanda daha stabil çalışabiliyor. Oyunu aldıktan sonra yamalıyormuşsunuz gibi o zaman korsan kullanabilirsiniz bence. Herşey sizin içinizde bitiyor. (Yanlış bilgilendirme damgası yemeden GTA serisinin çoğu oyunu Crackli olarak daha stabil.)

Orijinal > İstanbul Osmangazi köprüsünden bizzat geçmek.

Demo > FSM köprüsünden başkasının aracında beleş geçmek.

Korsan > Boğazı yüzerek geçmek. Uzun uğraş gerektirir tek parça geçme garantin yoktur.

Benim gözümde bu şekilde. Hırsızlık kaynaktan çalmaktır Steam sunucularını hackleyip oyunu bedavaya getirmiyorsun. Benzerini farklı bir yöntem ile yapan kişilerin kaynağından alıyorsun yine tavsiye etmiyorum ama direk hırsızlık değildir gözümde. Korsan her zaman uğraştırır. Acemi kişilerin virüs girmeden korsan oyun yüklemesi imkansızdır mutlaka PC de bir şeyi bozar, değiştirir.

DEMO da bu sorunlar yok ilk kaynak kendi eliyle denemen için ürünü verir. Sıkıntısız kullanır bakarsın.

Merhaba, ben korsan oyun ile o oyunun demo sürümünü karşılaştıracağım. Bunların avantaj ve dezavantajları nelerdir?

Korsan oyunu parasını verdiğiniz sürece oynayabilirsiniz çünkü demolar bayağı azalmaya başladı ama.
Virüs riski taşır ve yasal değildir demolar ise oyunların %2 gibi bir kısımını oynamanızı sağlar güvenilirlerdir ve yasallardır.

Geri
Yukarı