Demo Niyetine Korsan Oyun Oynamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522784841
Multiplayer ekibinden Orhun Kayaalp ve Enis Kirazoğlunun söylemidir. Aklıma takıldı şu sıralar. Demo devrinin kapandığı bu yıllarda "Acaba bu oyundan keyif alır mıyım ? " düşüncesi ile korsan oyun indirir miydiniz ya da indiriyor musunuz? Düşününce çok ta mantıksız gelmiyor, tabii Demo boyutlarıyla normal oyun boyutları çok fark ediyor ama yapılamaz değil. Ne düşünüyorsunuz bu konu da? Demo niyetine korsan indirilir mi? İndirilirse beğenilip orijinali alınabilir mi? Ben şahsen kendim için söyleyeyim, eğer zevk alırsam satın almak isterim ama kim uğraşacak bir daha indirmeyle düşüncesi ile korsan oynamaya devam ederdim sanırım.

Ben bu konuda yalan atmayacağım. Şu anki çoğu aldığım oyunu korsan olarak oynamıştım. Satın alınca içim rahatlıyor. Bazen çok içimde kalınca buna gidiyorum ki genelde satın alma ile sonuçlanıyor. Ama ben yaptığım doğru demiyorum zaten. En mantıklısı Steam gibi iade edilebilir yerden satın almak, beğenmeyince iade etmek. Ama bazen bu gerekebiliyor. Git gide satın aldığım oyun arttı bu iyi yanı.

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS merak ediyorsanız sisteminiz ile aynı veya yakın olan inceleme videolarında performansı görebilirsiniz. Oyunu merak ediyorsanız bazı oyun kanallarında oyunun detayını vermeden oynayanlar var oradan da bakıp oyunu inceleyebilirsin. Demo niyetine korsan indirmek mantıksız geliyor. Korsan indirince bu sefer orijinal'a ne gerek var deyip oynamaya devam edebilirsiniz.

Don't Starve Full DLC Crack yüklemiştim, oyun sarmıyor be! Bi süre sonra arkadaşımla aile paylaşımı yapıp kullanmaya başladım, sanırım takıntı olmuş. Film izlerken öyle değil 😁

Mesela ETS 2'yi singleplayer olarak oynamıştım. Steam falan bilmiyordum tabii. Kart, para, BKM falan yok :) İninal mı? O da ne?

Bu oyunu korsan oynadım. Steam'de almak için indirim bekledim. İndirim olduğu zaman da çat diye aldım :) Çünkü bu oyun sarıyor. Baya sarıyor. Bende DS3 var kolla güzel oluyor.

Ayrıca benim ekran kartım GT720M. Almak istediğim oyunu sorunsuz açacak mı bilmediğimden ötürü gider Youtube'dan video izler, tatmin olmazsam korsan indirir, denerim. Eğer gerçekten bir sıkıntı, drop vs yoksa gider satın alırım.

Burada şunu da belirtmek istiyorum, ben de programcıyım. O kodların ne kadar zor yazıldığını az çok biliyorum. O kodların nasıl ve hangi şartlar altında yazıldığını bilmek, sana bu emeğin karşılığını vermeye itiyor. Ben sektörün içindeyim, biliyorum. Bilmeyen birisi bu yazdığımdan anlamaz. Bildiğim için gidip aldım. Stronghold Crusader oyunun da küçükken çok oynardık, 2002 yapımı oyun :) Steam'da indirim ile 3 liraya düşmüştü, aldım :)

3 lira ya. Korsan indirdiğime değmez :) İddaa parası :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı