Korsan oyun yüklemeyin!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla ben 3 yıldır korsan indirmiştim. 2020'de oyunlarımı satın almaya başladım .Steam kütüphanemde 58 adet paralı oyun var.

@Monolova hocamın dediklerine harfi harfine katılıyorum. CPY ve SKIDROW gibi oyunları kıran kişi ve ekipler zaten bağış alarak çalışıyorlar. Hatta geçtiğimiz yıllarda FIFA'yı kırmamaları için EA'den yüklü miktarda para aldıkları iddia edilmişti. Gerçi hala FIFA 20 ve 21 kırılamadı belki doğruluk payı vardır. Ben oyunları kıran insanların kastının ev kullanıcıları olduğunu düşünmüyorum. Zaten korsan oynayan insanın parası olmaz. Neyi çalacaklar? Mining yapar diyorsunuz da zaten korsan oynayan adamların öyle uçuk kaçık sistemleri yok 1 gün yaptın 3 gün yaptın 1 hafta sonra mefta olur. Ben de korsana çok karşı çıkardım da o Cold War'un fiyatı ne öyle. Ayrıca 7 senedir öğrenciyim güya Adobe Cloud'a göre 🤣

Bilmeyen indirmesin mesela ben belki ara sıra indiriyorum ama indirdikten sonra Kaspersky ile o dosyayı en yüksek ayarlarda tarıyorum.

Valla ben 3 yıldır korsan indirmiştim. 2020'de oyunlarımı satın almaya başladım .Steam kütüphanemde 58 adet paralı oyun var.
Çoktan kapitalizme yenik düşmüşsün. Onları bitirene kadar çoluk çocuğa karışırsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı