Korsan oyundan virüs bulaştı

Halen daha zararlı olduğunu düşünüyorsanız üstteki iki rehberi uygulayın.

FitGirl repack ya da R.G mechanicsten çaldığı crackleri paylaşıyor.

Çalma demeyelim son kullanıcıya ulaştırma diyelim. Bunlara bıraksan Youtube linklerinden veya Google'da "Geta altı bedava indir full 2021" diye ararlar. Ne bilsinler .ru ile biten site nedir, 1337 nedir, DODI ne yapar, Fitgirl orijinal sitesi hangisidir v.b

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum Kaspersky tarama için değil de aktif koruma içindir Malwarebytes ile tam tarama yapman daha doğru olacaktır benimki 13 saat sürmüştü seninki ne kadar sürer bilemeyeceğim.
Yaptım bir şey bulamadı.
Game Pass dahilindeki seriyi neden korsan indirip riske giriyorsunuz?
İyi Hatırlattınız ama şifreyi unutmuştum.
Çalma demeyelim son kullanıcıya ulaştırma diyelim. Bunlara bıraksan Youtube linklerinden veya Google'da "Geta altı bedava indir full 2021" diye ararlar. Ne bilsinler .ru ile biten site nedir, 1337 nedir, DODI ne yapar, Fitgirl orijinal sitesi hangisidir v.b

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oo bu Gta 6 mı ne ara çıktı önerir misiniz?

Merhaba bugün Rus sitesinden korsan Battlefield 4 indirdim ilk kez korsan indireyim dedim sonra Windows Defender trojan buldu 2 tane bulmuştu biri kendiliğinden kayboldu listeden biri kaldı böyle ne yapmalıyım?
Ha bir de oyun açılmıyor silinmiş otomatik inince.

Eki Görüntüle 1113304

Güvenilir Türk sitesi varken neden oradan öyle bir şey yaptınız çok merak ettim.

Tavşanın havuç yemesi gibi bir durum.
Oyun dosyalarını elle veya RevoUninstaller gibi bir yazılımla kalıntı bırakmadan silmeye çalışın, sonrasında da iyi bir anti-virüs/anti-malware yazılımıyla tam tarama yapın.

Merhaba bugün Rus sitesinden korsan Battlefield 4 indirdim ilk kez korsan indireyim dedim sonra Windows Defender trojan buldu 2 tane bulmuştu biri kendiliğinden kayboldu listeden biri kaldı böyle ne yapmalıyım?
Ha bir de oyun açılmıyor silinmiş otomatik inince.

Eki Görüntüle 1113304

Defender'ın bulduğuna şükret başka hangi virusler vardır gormuyordur.

Oo bu Gta 6 mı ne ara çıktı önerir misiniz?

Şaka bir yana girenin ciddi bir virüs olduğunu zannetmiyorum basit bir keylogger veya malware basmışlardır içine. Taramadan sonra boşta ekran kartı kullanım değerlerini ve VRAM frekansını gözlemlersin anormal bir durum yoksa tamamdır. Benim sistemde 1 TB'dan fazla korsan oyun var sıfır sorun. Doğru yerden indirince kafa rahat oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı