Korsan oyunlar hakkında başlık açanlar

Raylvord.

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Architect
Yeterince param yok, ben oyuna o kadar para vermem, oyunlar çok pahalı o yüzden korsan indiriyorum diyorlar ardından sistemlerinde herhangi bir şekilde sorun olduğunda buraya yazıyorlar yetmezmiş gibi korsanı savunmaya çalışıyorlar. Arkadaşım eğer paran yoksa oynama git para biriktir oyununu öyle al oyna bu adamlar oyunlara o kadar emek veriyorlar yıllarca uğraşıyorlar bunun sonucu olarak oyuna 100-200 TL fiyat biçiyorlar sen de gidip Torrent'ten oradan buradan kaçak indiriyorsun nerede bu emeğin karşılığı hani? Yok işte o emeğin karşılığı. Bu emek hırsızlığıdır yasal olmayan bir şeydir. Ardından da biz Müslümanız çok temiziz kul hakkı asla yemeyiz diyorlar. Yazık cidden yazık hem sizlere yazık hem de o oyunları yapan üzerinde uğraşan adamlara yazık. Korsan oyun oynamayın oynatmayın...

Yeterince param yok, ben oyuna o kadar para vermem, oyunlar çok pahalı o yüzden korsan indiriyorum diyorlar ardından sistemlerinde herhangi bir şekilde sorun olduğunda buraya yazıyorlar yetmezmiş gibi korsanı savunmaya çalışıyorlar. Arkadaşım eğer paran yoksa oynama git para biriktir oyununu öyle al oyna bu adamlar oyunlara o kadar emek veriyorlar yıllarca uğraşıyorlar bunun sonucu olarak oyuna 100-200 TL fiyat biçiyorlar sen de gidip Torrent'ten oradan buradan kaçak indiriyorsun nerede bu emeğin karşılığı hani? Yok işte o emeğin karşılığı. Bu emek hırsızlığıdır yasal olmayan bir şeydir. Ardından da biz Müslümanız çok temiziz kul hakkı asla yemeyiz diyorlar. Yazık cidden yazık hem sizlere yazık hem de o oyunları yapan üzerinde uğraşan adamlara yazık. Korsan oyun oynamayın oynatmayın...
Bence böyle konular açmayın çok var böyle 1 saat sürer sonra biter.
Ben korsan kullanıyorum ama oyun mesela bugün dont starve together aldım sonrada left 4 dead 2'yi alcam.
Korsan önermem.

Yeterince param yok, ben oyuna o kadar para vermem, oyunlar çok pahalı o yüzden korsan indiriyorum diyorlar ardından sistemlerinde herhangi bir şekilde sorun olduğunda buraya yazıyorlar yetmezmiş gibi korsanı savunmaya çalışıyorlar. Arkadaşım eğer paran yoksa oynama git para biriktir oyununu öyle al oyna bu adamlar oyunlara o kadar emek veriyorlar yıllarca uğraşıyorlar bunun sonucu olarak oyuna 100-200 TL fiyat biçiyorlar sen de gidip Torrent'ten oradan buradan kaçak indiriyorsun nerede bu emeğin karşılığı hani? Yok işte o emeğin karşılığı. Bu emek hırsızlığıdır yasal olmayan bir şeydir. Ardından da biz müslümanız çok temiziz kul hakkı asla yemeyiz diyorlar. Yazık cidden yazık hem sizlere yazık hem de o oyunları yapan üzerinde uğraşan adamlara yazık. Korsan oyun oynamayın oynatmayın...

Crysis en iyi örneği sanırsam.

Çok fazla para veremem diğenler gidip DurmaPlay'dan falan alabilirler çoğu oyun ucuz.
İllaki bir yolunu bulursun yani adam gidiyor sistemine 5000 TL veriyor ama oyunu kaçak oynuyor tırajıkomik olaylar cidden.
Bence böyle konular açmayın çok var böyle 1 saat sürer sonra biter.
Ben korsan kullanıyorum ama oyun mesela bugün dont starve together aldım sonrada left 4 dead 2'yi alcam.
Korsan önermem.
Korsan önermeyip korsan mı oynuyorsunuz?

Ona bakılırsa internetten film izlemek te aynı. Satın almadıktan sonra ya da sinemaya gitmedikten sonra internetten izlemek korsan oyun indirmekle aynı şeydir.

O mantıkla doğru ama filim ile oyun arasında fark var sinemada izlenen filimler belli bir süre içerisinde izlenebiliyor ve daha çok para kazanabiliyorlar ama korsan oyunlarda para kazanmayı daha çok etkiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı