Korsan Oyunu Orjinale Çevirme

Makaleler
9
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İnternette FitGirl kullanıcı adlı birisi korsan oyunları çok küçük boyutlara kadar sıkıştırabiliyor (Ghost Recon Wildlands 27 GB indirip kurulumdan sonra 64 GB olması). Benimde internet hızım daire hatlarındaki sorun nedeniyle 3-4 Mbps civarı olunca oradan indirdikten sonra crackı silip orjinale çevirmek aklıma geldi. Böyle bir şey mümkün mü ve nasıl oluyor da o kadar sıkıştırabiliyor?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende öyle düşünüyorum biri ortaya fırlayıp hiç bir şey anlamıyorsun diyor vallahi şaşırdım orta da kaldım. :D
Arkadaş demiş ki oyunun boyutu az diye oradan indireyim , oyunun crackini kaldırayım parasını verdiğim hesapta oynayayım.Siz yanlış anlamışsınız arkadaş korsan oyunu orjinale çevirmeye çalışmıyor [emoji2]

Oyuna sıkıştırma yapılan sürüm ile oyunun son sürümü farklı ise 60 gb dan daha fazla indirmek zorunda kalabilirsin. Bence FitGirl olayına girme başka bir sebebi daha var FitGirl repacklerine mining ekliyor başkalarına bitcoin kazmak istemezsin herhalde. Daha başka bir sebebi haddinden fazla yükleme süreleri
Okay I'm not panicking... but it's very hard not to. • r/CrackWatch

Hem size sağlam Repack'ler sunacak, hem de para almıyacak öylemi? bırakın da yapsın kızcağız. Üstüne ben hiç duymadım böyle bir şey.

İnternette FitGirl kullanıcı adlı birisi korsan oyunları çok küçük boyutlara kadar sıkıştırabiliyor (Ghost Recon Wildlands 27 GB indirip kurulumdan sonra 64 GB olması). Benimde internet hızım daire hatlarındaki sorun nedeniyle 3-4 Mbps civarı olunca oradan indirdikten sonra crackı silip orjinale çevirmek aklıma geldi. Böyle bir şey mümkün mü ve nasıl oluyor da o kadar sıkıştırabiliyor?

Şimdiden teşekkürler.

Yapamazsın çünkü sıkıştırılmış dosyalar.

Sıkıntım kota değil maalesef dediğim gibi daire hatlarında sıkıntı var -4 Mbps'yi geçmiyor internet hızı 400 KB/sn hızla indirmek işkence gibi. Bu arada net anlatamamışım galiba oyunu satın aldım fakat 60 GB indirmesi sıkıntı bu kadar yavaş internet ile. Neyse artık bekleyelim hepinize teşekkürler.

Sıkıntım kota değil maalesef dediğim gibi daire hatlarında sıkıntı var -4 Mbps'yi geçmiyor internet hızı 400 KB/sn hızla indirmek işkence gibi. Bu arada net anlatamamışım galiba oyunu satın aldım fakat 60 GB indirmesi sıkıntı bu kadar yavaş internet ile. Neyse artık bekleyelim hepinize teşekkürler.
Bu konuyu açıp cevap bekleyeceğinize dün gece 11'den beri indirseydiniz 20 GB inerdi bence.

Yok mu hiç arkadaşın hızlı internetin olan veya oyunun orijinalini indirmiş olan, rica etsen dosyaları taşısan?

Şimdiden teşekkürler.
cracklar orijinal çevrilebliyor ama nasıl bilmiyom çünkü oyunindirvipde orijinal gta sa var oyun steam versiyon orjinal.

Yeni konular

Geri
Yukarı