Korsan Windows 10'a format atmadan Key ile orijinal yapma

Ekrem Haydra

Hectopat
Yer
Ankara/Pursaklar
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Cihaz adı Ekrem_Tuf_15
İşlemci 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz 2.69 GHz
Takılı RAM 8,00 GB (kullanılabilir: 7,74 GB)
Ekran Kartı Nvidia Geforce RTX 2050
Sistem türü 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci

Asus Tuf Gaming F15
Meslek
Öğrenci
Birkaç zaman önce Windows 10 Home sürümüm çöktü ve bilgisayarcıya götürdüm. Crackli Windows 10 Pro kurmuş benim Home keyim var. Format atmadan nasıl orijinal yaparım? (HP 255 G6 notebook PC)çünkü format atmaya çalışınca USB'den başlatıyorum ve renkli pikselli bir ekran çıkıyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç zaman önce Windows 10 Home sürümüm çöktü ve bilgisayarcıya götürdüm. Crackli Windows 10 Pro kurmuş benim Home keyim var. Format atmadan nasıl orijinal yaparım? (HP 255 G6 notebook PC)çünkü format atmaya çalışınca USB'den başlatıyorum ve renkli pikselli bir ekran çıkıyor.)
Muhtemelen ISO hatalıdır.
Neyse bunu geçersek korsan yaparken hangi programı kullandın?
Format gerekir sanırım. Emin değilim.
Format gerekli bence.
CMD ile key silinebiliyor.

Korsan Windows'un içindeki etkinleştirme mekanizması kırıldığı için anahtar girseniz bile kabul etmeyecektir. Hatta korsan sürümü yapan şahısa bile gidebilir anahtarınız.

Tabii bazı korsan sürümler sadece etkinleşmiş bir şekilde geliyor. Buna çözüm olarak
Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Etkinleştirme kısmından ürün anahtarınızı girerek deneme yapabilirsiniz. Yalnız bu olasılık oldukça düşüktür.

En iyi çözüm Windows 10'u İndirin bu adresten bir kurulum USB'si hazırlamanız olacaktır.

Bilgisayar tamircisi korsan kurduysa tam olarak nereden indirdiğini de bilemezsin. Yapacakların daha riskli olur. Fakat korsan lisansı kaldırabiliyorsun. Ayrıca format atmadan Pro edisyonundan Home edisyonuna düşmüyor diye biliyorum.

Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Etkinleştirme > Ürün anahtarını değiştir. Denesene belki oradan olur.
1618938540503.png

Yeni konular

Geri
Yukarı