Korsan Windows 10'a format atmadan Key ile orijinal yapma

Windows Defender bile siler Windows'u güncelleyin ondanda silinebilir.
Güncellendikten sonra yeniden başlatınca renkli pikselli bir ekran çıkıyor.Güç tuşuna basılı tutup kapatıyorum sonra açtığımda güncelleştirme tamamlayamadı diyor o yüzden yapamıyorum.
Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Etkinleştirme > Ürün anahtarını değiştir. Denesene belki oradan olur.
Eki Görüntüle 984117
Demeyince hata veriyor.
Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Etkinleştirme > Ürün anahtarını değiştir. Denesene belki oradan olur.
Eki Görüntüle 984117
Demeyince hata veriyor.
Korsan Windows'un içindeki etkinleştirme mekanizması kırıldığı için anahtar girseniz bile kabul etmeyecektir. Hatta korsan sürümü yapan şahısa bile gidebilir anahtarınız.

Tabii bazı korsan sürümler sadece etkinleşmiş bir şekilde geliyor. Buna çözüm olarak
Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Etkinleştirme kısmından ürün anahtarınızı girerek deneme yapabilirsiniz. Yalnız bu olasılık oldukça düşüktür.

En iyi çözüm Windows 10'u İndirin bu adresten bir kurulum USB'si hazırlamanız olacaktır.
Kurulum yapmak için usb den bahsediyorum ana açılırken renkli pikselli bir ekran geliyor ve açılmıyor
Muhtemelen ISO hatalıdır.
Neyse bunu geçersek korsan yaparken hangi programı kullandın?

CMD ile key silinebiliyor.
Iso yu orjinal Microsoft'un sitesinden indirdim ve rufus ile yazdırdım bir hata mı yaptım acaba?

Iso yu orjinal Microsoft'un sitesinden indirdim ve rufus ile yazdırdım bir hata mı yaptım acaba?
Siteden indirip Rufus ile yazdırmayın. Direkt Microsoft'un aracı ile yazdırın.

1618942816887.png

Bunun dışında format için yeni bir konu açmanız gerekiyor. Ben yine de üzerinden biraz geçeyim, BIOS içinde USB Support ayarının açık olduğundan ve bilgisayar açılırken USB'yi seçtiğinizden emin olun.

Eki Görüntüle 984267

Bunun dışında format için yeni bir konu açmanız gerekiyor. Ben yine de üzerinden biraz geçeyim, BIOS içinde USB Support ayarının açık olduğundan ve bilgisayar açılırken USB'yi seçtiğinizden emin olun.
Usb support nedir?

Eki Görüntüle 984267

Bir de şey bu jata sadece bunda değil güncelleyince de oluyor o yüzden onla alakalı olduğunu düşünmemiştim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı