Korsan yazılım kullanmanın cezası hapis değil mi?

2 liralık, indirimde 1.50 TL olan bir oyunu korsan indirmeye çalışanlar var ülkede. Hadi anlarım 300 TL'ye paran yetmez de buna da mı yetmiyor arkadaş.
@yigidyum

Hocam Türkiye'de oyun oynayanların büyük bir kesmi küçük yaştaki kardeşlerimiz ve babaları oyun almalarına izin vermiyor olabilir Türkiye'de oyuna 1 TL vermek bile fazla gibi görüyor maalesef aileler.

2 liralık, indirimde 1.50 TL olan bir oyunu korsan indirmeye çalışanlar var ülkede. Hadi anlarım 300 TL'ye paran yetmez de buna da mı yetmiyor arkadaş.
@yigidyum
Aileler çocuklarına güvenmeyebiliyor. 1 TL dese bile para-kart işlerine karışmasını istemeyebiliyorlar. Veya bağımlılık yapabileceğini düşündüklerinden de olabilir.

Hocam Türkiye'de oyun oynayanların büyük bir kesimi küçük yaştaki kardeşlerimiz ve babaları oyun almalarına izin vermiyor olabilir Türkiye'de oyuna 1 TL bile fazla gibi görüyor maalesef aileler.
Hocam korsan indirmedeki virüs oranına nasıl güveniyorlar? Babalarının hayrına mı yapıyorlar o siteler?

Aileler çocuklarına güvenmeyebiliyor. 1 TL dese bile para-kart işlerine karışmasını istemeyebiliyorlar. Veya bağımlılık yapabileceğini düşündüklerinden de olabilir.
Aynı bağımlılık korsan indirince de olur. Korsana laf atmıyorum bu arada. Paran yetmiyordur oynarsın ona bir şey diyemem. Parayla alınca bağımlılık olmuyor da ücretsiz indirince mi bağımlılık oluyor?

Hocam Türkiye'de oyun oynayanların büyük bir kesmi küçük yaştaki kardeşlerimiz ve babaları oyun almalarına izin vermiyor olabilir Türkiye'de oyuna 1 TL vermek bile fazla gibi görüyor maalesef aileler.
Paranın miktarından değil de oluşturabileceği bağımlılıktan dolayı izin vermiyor olabilirler.

Ben 2 ay önce sürekli crack indiriyordum en son bilgisayar virüsle dolunca kafayı yedim gittim sıfırdan Windows kurdum artık crackli yazılım indirmiyorum korkar oldum ya GittiGidiyor'dan ucuza alıyorum orijinal lisansı ya da Free versiyonunu kullanıyorum crack indiren herkesin bilgisayarı çökse belli bir kısım korsana başvurmaz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı