Korsana destek yoksa korsan konular onaylanmasın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O zaman ifade bırakma olmasın.
Bunun sadece o tip konulara getirilebileceğini düşünmüyorum. Kişinin atacağı ifadeler tamamen kendisine bağlı. Sadece burada değil, birçok mesaj/konuda gereksiz ifade ve oylama görmek mümkün.

Kimseyi rencide etmek gibi bir amacımız bulunmuyor. Öyle olsaydı kızgın atanların başında biz gelirdik; konuyu kilitleyip de sadece kuralı açıklamakla kalmaz, iğneleyici laflar kullanırdık.

Gerçekten çok haklısın, başıma böyle bir şey gelmişti benim de :D Sonra herkes gülme emojisi, kahkaha falan atınca benim de moralim bozulmuştu.

"Korsancıya kızgın atan HaWli olam. 😡"
Korsana kızgın ve hahaha atanları anlamıyorum. Neyse en azından buradakiler "Korsan oynayan vatan hainidir."(umarım ironidir) diyen arkadaşı görmediler.
En şaşırdığım da o zaten. Torrent'e korsan diyen tayfa 2 dakika oturup Torrent mantığını araştırmamış insanlar.
Aynen. Bir oyun üzerinden yapılan bir projeyi torrentten indirdim.

İş pratikte o kadar da masum ve sevimli ilerlemiyor ama. Üye acaba alışılagelmiş belli başlı tavırlara maruz kaldığında da bunun forum tarafından gösterilen bir hassasiyet, bir nevi tolerans olduğunu düşünüyor mudur? Üyelerin duyarsızlık eseri reaksiyonlarının ardından hiç de o yöne bakacağını sanmıyorum.
Kurallar belli. Toleransa gerek yok.

Katılıyorum onay vermemek varken neden onaylayıp "destek vermiyoruz" yazıyorlar acaba?

Aynen bence de gereksiz yere öyle yapmaktansa direk onaylamayıp mesaj gönderseler desteklemiyoruz diye daha iyi. Onaylıyorlar sonra kilitlıyorlar diyerleride emoji falan atıyor.

Bunun sadece o tip konulara getirilebileceğini düşünmüyorum. Kişinin atacağı ifadeler tamamen kendisine bağlı. Sadece burada değil, birçok mesaj/konuda gereksiz ifade ve oylama görmek mümkün.

Kimseyi rencide etmek gibi bir amacımız bulunmuyor. Öyle olsaydı kızgın atanların başında biz gelirdik; konuyu kilitleyip de sadece kuralı açıklamakla kalmaz, iğneleyici laflar kullanırdık.
Ben zaten sizin için dememiştim. :) Bazen size daha fenası oluyor tabii. Vaktinizi ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Aynen bence de gereksiz yere öyle yapmaktansa direk onaylamayıp mesaj gönderseler desteklemiyoruz diye daha iyi. Onaylıyorlar sonra kilitlıyorlar diyerleride emoji falan atıyor.
Sürü mantığı ile ilerliyor, belki ben de korsan ile alakalı yerlere emoji atmış olabilirim (sanmıyorum). Hatalı olabilirim ama bunu zaten onaylayan moderatörler, onları emoji atmaya yönlendirenler yine de dolaylı yoldan onlar oluyor. Kişisel mesaj olarak uyarı şeklinde destek vermiyoruz yazmaları çok daha iyi olurdu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı