Koşulsuz şartsız iade alan firmalar

melihaktaş

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar altta sıralayacağım firmalardan internet üzerinden monitör satın alacağım fakat sonradan başımın ağrımaması için birkaç sorum olacak. Monitörü açtım denedim hoşuma gitmedi veya ölü piksel gibi sorunlar çıktı firmanın standart olarak 5 ölü pikselin altında çıktı diyelim yine de iade alırlar mı? Firma kabul etti aldı diyelim havale ile ödeme yapacağım bana geri ödemeyi nasıl yaparlar. Bu arada altta belirtiğim sitelerden herhangi birinden alışveriş yapan arkadaşlarım hangisi güvenilir hangisini tercih etmeliyim onu da belirtirseniz memnun olurum. Kusura bakmayın ilk defa internet üzerinden alışveriş yapacağım açıkçası korkuyorum o yüzden sormak istedim cevaplarsanız ayrıntılı olarak memnun olurum arkadaşlar, şimdiden teşekkürler.

Eksen bilgisayar, İstanbulbilişim, Sanalmarketim, Webdenal, Teknobiyotik, Ebrar bilgisayar.

Yasal olarak belli bir gün içerisinde iade etme hakkın bulunuyor. Bu her firmada geçerli.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı