KPSS sınavında soru skandalı

İptal edilmesi hakkında konu açtım.

@ÖzkanK umarım bu olay sana ders olur. Her şeyi körü körüne savunmamayı öğren. KPSS iptal edildi, bir kez daha haksız çıktın.

Hocam size İngiltere'de görüntülenen siyasetçi iddası konusunda iddia diye size bir sürü laf etmişlerdi o laf edenlere ne oldu siyaset iddia ile yürür.

İptal olması iyi olmuş olmasi da lazim di zaten. Bu ülkede adalet denen kavram asla olmadı olamaz da. Sürekli böyle olaylar karşımıza çıkacak. İlla bir bakanin oğlunun keyfisinin yetmesi için çalışmadan geçmesi lazim. Biz enayiyiz çünkü boşuna çalışıyor çalışan insanlar.

Twitter'ın ismi Adalet Bakanlığı olarak değiştirilmeli. Malum artık Twitter üzerinden karar veriliyor.

Kabul etmeyen, yalanlayanları şimdi elimde kahveyle keyifle ağlamalarını izleyeceğim. Özkan'a da ders olsun.

Hocam size İngiltere'de görüntülenen siyasetçi iddası konusunda iddia diye size bir sürü laf etmişlerdi o laf edenlere ne oldu siyaset iddia ile yürür.
Gündem değişti, unutuldu. Şu an ne olduğu hakkında bilgim yok.

KPSS iptal edildi ve yapılacak olan sınavlar ertelendi.

@ÖzkanK umarım utanırsın şimdi.
Soruların çalınıp çalınmadığı kanıtlanacak mı bakalım. Bu kadar infial oluşunca hükümet seçim öncesi sınavi iptal edebilir diyordum zaten. Seçim kaygısı ile...

Risk almayıp garanti yola gittiler.

Soruların çalınıp çalınmadığı kanıtlanacak mı bakalım. Bu kadar infial oluşunca hükümet seçim öncesi sınavi iptal edebilir diyordum zaten. Seçim kaygısı ile...

Risk almayıp garanti yola gittiler.
Kıvır yavrum kıvır...
Git şu konudaki ilk mesajına bak ve utan. Başka bir şey demeyeceğim sana bundan sonra.

Kıvır yavrum kıvır...
Git şu konudaki ilk mesajına bak ve utan. Başka bir şey demeyeceğim sana bundan sonra.
Tüm mesajlarım ortada bakabilirsin mesaj silmem ben.

Halen daha böyle soru çalınamayacağını. Ancak ÖSYM'nin soru kopyaladığını düşünüyorum.

Bakalım kanıt çıkacak mı ortaya. Yoksa her yıl sorular çalındı yalanı atılıyor ortaya...

Kıvır yavrum kıvır...
Elimde kahve ile keyifle izliyorum yemin ediyorum. Son zamanlarda aldığım en büyük keyif galiba.

Dön yavrum dön.

Yeni konular

Geri
Yukarı