Kraken TE nasıldır?

körbiginar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Dreamland
Daha fazla  
Merhaba. Bugün 700 lira civarına Razer Kraken Tournament Edition gördüm. Linki burada. Sizce alınır mı? Çok rekabetçi oyun meraklısı değilim. Ses kasmak vesaire ile işim yok. Müzik dinliyorum ve hikayeli oyunlar oynuyorum. Beni memnun eder mi? Normalde HyperX için bakıyordum ama bunu da sormak istedim.

Merhaba. Bugün 700 lira civarına Razer Kraken Tournament Edition gördüm. Linki burada. Sizce alınır mı? Çok rekabetçi oyun meraklısı değilim. Ses kasmak vesaire ile işim yok. Müzik dinliyorum ve hikayeli oyunlar oynuyorum. Beni memnun eder mi? Normalde HyperX için bakıyordum ama bunu da sormak istedim.
Rengi kötü bence hocam evet yeşili bende severim ama bu resmen cırt yeşili.

Normal Kraken X jaklı olanını kullanıyorum çok iyi ses kalitesi 7.1 bir de hikayelidede rekabetçidede iyi performans veriyor. Xboxtada aynı. Tavsiye ederim.

Dediğin kriterler için bence seni tatmin eder ama çokda bir başarı beklememek lazım.

Hocam zaten yazdığı gibi "Tournament Edition" daha çok rekabetçi FPS oyunları için onun yerine daha iyi bir şey alabilirsiniz zaten hikaye oyunları için çok iyi bir kulaklığa gerek yok H2002D bile sizi mutlu edebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kraken TE kullanıyorum. 600 TL civarına almıştım kulaklıkla yaşadığım deneyimler şunlar; THX boş bir özellik sesi bozuyor ve + bir yanı yok. Ses kalitesi gayet iyi bass çok diyorlardı ama benim eski kulaklığıma göre az. Mikrofonu gayet iyi. Tek sıkıntısı Razer'ın uygulaması yüzünden MSI Afterburner'i kullanamıyorum. Bu arada gayet rahat ve beni şuanlık terletmedi.

eksileri ve artılarıyla anlatacağım 3 yıldır kullanıyorum.

kafabandı soyuluyor.
Türkçe destek bulmak çok zor sorun olduğunda vs. çözmek ayrı dert.
surround 7.1 için para vermen gerekiyor.

Artıları ses tatmin edici basslar gayet iyi müzik dinlerken.
oyunlarda performansı iyi fakat cloud 2 alınabilir driveri vs. bana hep karmaşık geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı