Elektronik Kraken V3 Pro 3319TL!

neqetria

Hectopat
Makaleler
2
Piyasa fiyatı 3700 civarı.

1689150735986.png

Son düzenleyen: Moderatör:
2 haftadır falan bu fiyatta, daha dün kontrol ettiğimde bu fiyattaydı. Yavaş yavaş yükseltiyorlar sanırım ben geçen hafta Vatan'dan almıştım. Oldukça güzel kulaklık fiyatını hak ediyor.

HyperX Cloud Core 7.1'den buna geçince hiç beğenmedim sesi teneke gibi geliyor ne bass ne tizler yerinde ayrıca seside çok az geldi. Cloud Core 7.1 devam.

HyperX Cloud Core 7.1'den buna geçince hiç beğenmedim sesi teneke gibi geliyor ne bass ne tizler yerinde ayrıca seside çok az geldi. Cloud Core 7.1 devam.
Ham hali evet o şekilde ama ben eq ayarıyla gayet güzel bir hale getirdim. Bass konusuna gelirsek hypersense ile tamamlıyor onu ama benim öyle pek ihtiyacım olmuyor. Ama sonuçta oyun kulaklığı müzik konusunda böyle olması normal geliyor bana.

Ham hali evet o şekilde ama ben EQ ayarıyla gayet güzel bir hale getirdim. Bass konusuna gelirsek hypersense ile tamamlıyor onu ama benim öyle pek ihtiyacım olmuyor. Ama sonuçta oyun kulaklığı müzik konusunda böyle olması normal geliyor bana.

Müzik için demiyorum ki zaten. Kulaklıkta Surround çok pasif' bas ve tiz çok kötü örnek ' oyunlarda silah sesleri patlarken sanki kafanı tekenin içine soktun öyle ses alıyorsun premium bir ses değil yani. Mikrofona gelecek olursak sesi robot gibi iletiyor. Razer kulaklıkları böyle yapacak bir şey yok. Bir kulaklığı kaliteli eden 'sürücüsü empedansı ve SNR değeridir. Yazılımı sertifikaları saymıyorum bile. Ben çok kulaklık değiştim çok çok çok fazla hem de ama ne hikmetse HyperX Cloud Core olsun Cloud 2 olsun bunlarda ne varsa sesleri ham ve tok alıyor 10 melodi dinliyorsanız hepsini işliyor kulağınıza. Biri bomba attı diğeri şarjör değiştirdi biri bıçak çekti bunları patlatmadan ayrı ayrı ve sıkıştırmadan temiz bir frekans ile kulağınıza işliyor. Referans kulaklık gibi düşünün.

müzik için beyerdynamic dt 990 Pro kullanıyorum amplifikatör olarak Creative Blaster g6.oyunlarda HyperX Cloud Core kullanıyorum çok mutlu ediyor. İleride değiştirmeyi düşünürseniz size samimi gönlümle tavsiye ederim. Şans verin ve mutlaka Cloud Core yahut Cloud 2 deneyimleyin.​

Müzik için demiyorum ki zaten. Kulaklıkta Surround çok pasif' bas ve tiz çok kötü örnek ' oyunlarda silah sesleri patlarken sanki kafanı tekenin içine soktun öyle ses alıyorsun premium bir ses değil yani. Mikrofona gelecek olursak sesi robot gibi iletiyor. Razer kulaklıkları böyle yapacak bir şey yok. Bir kulaklığı kaliteli eden 'sürücüsü empedansı ve SNR değeridir. Yazılımı sertifikaları saymıyorum bile. Ben çok kulaklık değiştim çok çok çok fazla hem de ama ne hikmetse HyperX Cloud Core olsun Cloud 2 olsun bunlarda ne varsa sesleri ham ve tok alıyor 10 melodi dinliyorsanız hepsini işliyor kulağınıza. Biri bomba attı diğeri şarjör değiştirdi biri bıçak çekti bunları patlatmadan ayrı ayrı ve sıkıştırmadan temiz bir frekans ile kulağınıza işliyor. Referans kulaklık gibi düşünün.

müzik için beyerdynamic dt 990 Pro kullanıyorum amplifikatör olarak Creative Blaster g6.oyunlarda HyperX Cloud Core kullanıyorum çok mutlu ediyor. İleride değiştirmeyi düşünürseniz size samimi gönlümle tavsiye ederim. Şans verin ve mutlaka Cloud Core yahut Cloud 2 deneyimleyin.​

Cloud 2'yi 2017 yılında alıp 1 yıl falan kullanmıştım ama öyle pek beğendiğim bir kulaklık değildi. Şahsen şu zamanda almazdım. Bana eski geliyor.

Cloud 2'yi 2017 yılında alıp 1 yıl falan kullanmıştım ama öyle pek beğendiğim bir kulaklık değildi. Şahsen şu zamanda almazdım. Bana eski geliyor.

Cloud 2'nin içinden çıkan ses kartı 5 para etmez ve kulaklığı da besleyemiyor. İçinden çıkan ses kartı dedikleri şey MP3'lerin içerisinde bulunan küçük ses çoğaltıcı kapasitör. Cloud modeline Creative'nin Blaster güzel amlifikatörlerinden birini alıp kullanın. Aşırı memnun kalacaksınız çünkü kulaklığa olmasına gereken voltajı verdiği için tam gücünü kullanıyor. Çıkış tarihi eski fakat günümüzde daha başarılı ve performanslı bir kulaklık göremiyorum. Sennheiser Game One ve GSP 600 de kullandım, onlarda çok başarılı cihazlar fakat Cloud modelinin lezzeti bir başka :)

Piyasa fiyatı 3700 civarı.

Eki Görüntüle 1858553
Stok yok.

Konu hortlayacak ama size başka bir yerden ulaşamam hocam bende g6 yı geçenlerde aldım ve beyerdrnamic dt 990 pro düşündüm yanına bu kara cuma indirimlerini bekliyorum da. Sizce değer mi cidden bu ikili? G6 yı şu anda GSP600 ile kullanıyorum açıkçası sadece sesini arttırdı pek bi işe yaramadı hatta %50 den itibaren dip ses yapıyor. Yani g6 yı ben mi yanlıs kullanıyorum bilmedim ama kafam karışık bayağı.

Konu hortlayacak ama size başka bir yerden ulaşamam hocam bende g6'yı geçenlerde aldım ve beyerdrnamic dt 990 Pro düşündüm yanına bu Kara Cuma indirimlerini bekliyorum da. Sizce değer mi cidden bu ikili? G6'yı şu anda GSP600 ile kullanıyorum açıkçası sadece sesini arttırdı pek bir işe yaramadı hatta %50'den itibaren dip ses yapıyor. Yani g6'yı ben mi yanlış kullanıyorum bilmedim ama kafam karışık bayağı.

Yazılımını indirdiniz mi doğru EQ yapıp kullanmak gerek bende de Cloud 2 de tizler inanılmaz kulak yırtıyordu düzelttim.

Yeni konular

Geri
Yukarı