Kral Ava 5000L motosiklet için ekipman önerisi

Aynı motordan bende de var. Maalesef ki gaz kolum bozuldu yenisini aldım, nasıl takacağımı bilmiyorum ve birçok sanayide yardımcı olmuyor. Nasıl yapacağıma dair bilgin var mı?

Aynı motordan bende de var. Maalesef ki gaz kolum bozuldu yenisini aldım, nasıl takacağımı bilmiyorum ve birçok sanayide yardımcı olmuyor. Nasıl yapacağıma dair bilgin var mı?

Kuzenim daha motoru almadı yakın zamanda alacak, onun için biz de ekipman bakıyoruz. Normal motorlarda bilgim var fakat elektrikli motorlar hakkında bilgi sahibi değilim. O yüzden yardımcı olamayacağım iyi günler.

Kuzenim daha motoru almadı yakın zamanda alacak, onun için biz de ekipman bakıyoruz. Normal motorlarda bilgim var fakat elektrikli motorlar hakkında bilgi sahibi değilim. O yüzden yardımcı olamayacağım iyi günler.

Anladım teşekkür ederim. O zaman size bir bilgi vermek isterim. Bende normalde benzinli motor kullanırdım, askere giderken aileme bırakmak için elektrikli aldım ve daha zor geldi. Normal benzinli motorlarda 5/km hızla başlarken yavaş yavaş giderken bu elektriklilerde öyle değil, gazı çok az açsan bile bir anda 15-20/km hız ile başlıyor. Ona dikkatli olun ben motor bildiğim halde az daha bu sebepten motoru yere düşürüyordum.

Geri
Yukarı