Motosiklet ekipman önerisi

Beğendiğini ürünlerin bedeni ile fiyatını not et. Daha sonra farklı mağaza ve internet ile kıyasla. Hangisi uygun ise oradan al. Giymeden alma kesinlikle. Ceket eldiven kask giyiliyor ama pantolon giymek zor geliyor.

Şimdiden böyle kaliteli alırsanız çok uzun yıllar sizi götürür.
Eldiven olarak bence bir yazlık bir kışlık alın. Şimdi yazlık alın ileride kışlık alın.

Bot hakkında hiç bilgim yok.

Motoru beğendim genel olarak ayarlanabilir ön süspansiyon ön arka ABS 3 kademeli sürüş modu Bluetooth bağlantısı vs pek çok şey var.
İnternetten derken trendyol hepsiburada amazon gibi sitelerden mi yoksa yine o mağazaların sitelerinden mi bahsediyorsunuz? Çok soru sordum biliyorum ama bilgilenmem lazım... Dolandırılmak istemiyorum açıkçası az buz fiyatlar değil malum.

Ben de kaliteli alıp uzun yıllar kullanmak istiyorum. Yaz kış ayrımını eldivende yaparım fakat montta 4 mevsim alırım diye düşünüyorum.

Tekrardan teşekkür ederim bilgiler için.

Motorun kronik arızaları varmış ama onlar da halledilmeyecek ve büyütülecek şeyler değil diyorlar. 2023 ya da 2024 model almayı düşünüyorum. Abs olayı o 3 moda göre dahi değişiklik gösteriyormuş. Moda göre abs ayarlanıyormuş yani. Kronik sorunlar bana denk gelirse de iyi bir servis bulup baştan halledersem motoru yükseltene kadar uzun süre gider diye düşünüyorum.

Siz hangi motoru kullanıyorsunuz acaba?

Ekipman için motosiklet bayilerine bakmanı öneririm. Yamaha, Honda gibi.
Bu mağazalarda çoğunlukla ürünler normalden biraz daha pahalı ve L, XL beden stoğu oluyor.

S, XS bedenler çok satmadığından seri sonu kısmında veya arka raflarda kalıyor, denk gelirse aynı montu veya kaskı geçen senenin fiyatlarından alabilirsin.

@ElviraSC
Hem mağazaları gezin hem Google'dan Trendyol vs yerlere bakın hem yerel dükkanlara. Ürün bedenini ve fiyatını yazın. Çok abartı bir rakam olursa İnternetten alın. 200 500 TL fark varsa yerel mağazadan alın.
Anladım. Tamamdır öyle yaparım o hâlde.

Ekipman için motosiklet bayilerine bakmanı öneririm. Yamaha, Honda gibi.
Bu mağazalarda çoğunlukla ürünler normalden biraz daha pahalı ve L, XL beden stoğu oluyor.

S, XS bedenler çok satmadığından seri sonu kısmında veya arka raflarda kalıyor, denk gelirse aynı montu veya kaskı geçen senenin fiyatlarından alabilirsin.
Mağazalardan ziyade yamaha honda gibi bayilerden daha uyguna alabilirsin diyorsunuz doğru mu anladım? Bakacağım. Daha uygun olursa oralardan alırım tabi. Teşekkür ederim.

Şu an Xtreme 200. Daha önce CBR125 Duke 250 kullandım. Önceden racing seviyordum sonra naked sonra Kros oldu. Böyle de devam eder, seneye yüksel CC KTM'ya da Crf 250 Rally düşünüyorum.
Ben de birçok çeşit motor seviyorum. Hepsinin alanı ve yeri ayrı güzel. Arkadaşım xtreme alacak. Boyu 180, parmak ucuyla değiyor yere. O motorda öğrenirim belki diye düşünmüştüm ama yalan olur. Yüksek motor bayağı. Dikkatli sürüşler dilerim size kazasız belasız.

Ben de birçok çeşit motor seviyorum. Hepsinin alanı ve yeri ayrı güzel. Arkadaşım Xtreme alacak. Boyu 180, parmak ucuyla değiyor yere. O motorda öğrenirim belki diye düşünmüştüm ama yalan olur. Yüksek motor bayağı. Dikkatli sürüşler dilerim size kazasız belasız.

Öğrenilir bence. Eğer yol lastiği takarsa motor alçalıyor. Xtreme zor motor arızası vs ilk motor olarak önermem soğutabilir insanı.

Öğrenilir bence. Eğer yol lastiği takarsa motor alçalıyor. Xtreme zor motor arızası vs ilk motor olarak önermem soğutabilir insanı.
Alıp birkaç aya satar arızalarından dolayı gibi geliyor. Bir arkadaşım o motorun çıkardığı arızalara masraflara en son dayanamayıp satmıştı çünkü. Umarım siz bir sorun yaşamazsınız. Ben de düşürmezsem onda bir denerim madem.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı