Sürprizbozan Kratos God of War: Ragnarök'ta

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gerçeklik

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : i5-9400F/ Ekran Kartı : GTX 1650 4 GB GDDR6 / RAM: 16 GB G SKILL / Windows 11 Pro
Telefon : iPhone 11 64 GB
Meslek
Oyuncu
Arkadaşlar God of War: Ragnarök'ta bildiğiniz gibi Thor ile savaşıyoruz ve bir anda ne yaparsak yapalım öldüğümüz bir sahne var. Daha sonra bizi tekrardan canlandırıyor. Fakat savaşı kazanıyor canlandırmasa. Kratos bu kadar tanrıyı öldürmüşken bu şekilde ölmesi çok mantıksız geldi bana. Sizce?
Öldüğü Sahne

Son düzenleyen: Moderatör:
Orda bayılıyor sanırım. Eski oyunları oynamadığım için bir şey diyemem ama kratos ölümsüzlükle lanetlendi diye biliyorum. Hatta ilk oyunlarda intihar falan edemiyordu. Ben böyle biliyorum.

Mantıksız değil. Zaten Thor o an için Kratos'tan çok ama çok güçlü.

God of War'ın oyunda ilerdekçe Ghost of Sparta oluşunu izle de ağzın açık kalsın.

Orada bayılıyor sanırım. eski oyunları oynamadığım için bir şey diyemem ama kratos ölümsüzlükle lanetlendi diye biliyorum. Hatta ilk oyunlarda intihar falan edemiyordu. ben böyle biliyorum.

Bildiğim kadarıyla o ölümsüzlük kendini öldürememesi ve kimsenin müdahalesi olmadan ölmemesiydi diye biliyorum. Bir kişi onu öldürebilir.

Geri
Yukarı