Kreatin önerisi

Emzik

Hectopat
Daha fazla  
F/P kaliteli bir kreatin arıyorum. Aklımda bigjoy creabig var. Alınır mı? Alınmazsa ne almalıyım?

Çok araştırmaya gerek yok, servis başına ücreti en düşük bu var sanırım. İndirim koduyla vesaire daha da ucuza gelir.

Çok araştırmaya gerek yok, servis başına ücreti en düşük bu var sanırım. İndirim koduyla vesaire daha da ucuza gelir.

Hocam daha önce hiç kreatin kullanmadığım için soruyorum; Bigjoy'un içeriğinde 5g kreatin servis başına yazıyor fakat bunda servis başına 3g kreatin yazıyor, bu durumda bigjoy daha iyi değil mi?

Hocam daha önce hiç kreatin kullanmadığım için soruyorum; Bigjoy'un içeriğinde 5g kreatin servis başına yazıyor fakat bunda servis başına 3g kreatin yazıyor, bu durumda bigjoy daha iyi değil mi?
Proteinocean'ın saçmalığını unutmuşum maalesef. BigJoy yine daha pahalıya geliyor. 9 TL küsür oluyor.

Eğer paranız yetiyorsa Kingsize alın.

Paranız yetmiyorsa, Proteinocean yine daha ucuza geliyor 5 grama eşitlerseniz eğer.

Proteinocean'ın saçmalığını unutmuşum maalesef. Bigjoy yine daha pahalıya geliyor. 9 TL küsur oluyor.

Eğer paranız yetiyorsa kingsize alın.

Paranız yetmiyorsa, Proteinocean yine daha ucuza geliyor 5 grama eşitlerseniz eğer.

Kingsize gramı 1.3 kuruş, Proteinocean gramı 1.2 kuruş kral. Ocean her türlü daha karlı. Proteinocean'ın paketinden 2 tane alırsan gramı 1.18'e geliyor sen bilirsin. Hem shaker bedava oluyor.

Kingsize gramı 1.3kuruş Proteinocean gramı 1.2 kuruş kral ocean her türlü daha karlı Proteinocean'ın paketinden 2 tane alırsan gramı 1.18e geliyor sen bilirsin hem shaker bedava oluyor.
Grama göre hesaplamanın alakasını anlayamadım.

Proteinocean 5 gramın fiyatı: 9.95 TL.
Kingsize 5 gramın fiyatı: 6.53 TL.

Geri
Yukarı