Kreato Linux - Kıss felsefesi ile inşa edilmiş tabanı olmayan bir Distro

Aynı dilde yazılması aynı olacak anlamına mı gelir? Çamur atmayı bile başaramıyorsunuz 👎

Ayni dilde yazilmasi ayni olacak anlamina gelir gibi bir fikir mi cikiyor yazdigim seyden ortaya? Niyet ortada konsept direkt daha karmasigini yapamiyorum bu yuzden KISS oldu konsepti. Ben takdir ettim yeterince basit ve aptalca tutulmus (K. I. S. S.) Daha fazlasini beklemiyorum zaten. Yani bir SuleymanOS vardi bir zamanlar hatirlarsaniz tarihin tozlu raflarina kaldirdilar simdi. Bunun da basina gelecek olan o dunya uzerinde 5 kullanicidan daha fazlasi kullanmayacagi gibi ürün olarak kalacak ve karmasiklastikca gelistirici(ben demiyorum) hevesini yitirip zaten rafa kaldiracak bu calismayi. Evinde kendi bile kullanmadigi (kullanan hastadir gozumde) bir dagitimindan esinlenip dagitim yapmak sizin aklinizda ne canlandiriyor bilmiyorum.
Logoya bayildim bu arada son derece futuristik ve yaratici olmus.

Son düzenleme:
@gen2, hocam kendi çapında Linux distroları yapan insanlara özellikle bir nefretiniz var gibi geldi, özellikle iğneleme ve karalama çok yapıyorsunuz. @illedelinux ile de bir kavganız olmuştu. Yapıcılıktsn çok yıkıcılık var. Özel bir sebebiniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı