Kredi çekilip 15 Pro alınır mı?

Şunu da eklemek istiyorum. Telefonu alırım zaten piyayası artıyor gözüyle almayın. Kar ettiğinizi sanarsınız. Eğer almak istediğiniz telefon ile bir iş yapıp para kazanmayacaksanız almanız bence çok çok gereksiz olacaktır. Kendi fikrim tabii.

Şu konudaki mesajları okuyorum birde pc kısmındaki mesajları.. Technopat ilkokul çağıyla üni çağı arasında ayırım yapmış. Çocuk kredi çekip alacağım diyor.. yatırım yap diyor 18 yaş altı.

Şu konudaki mesajları okuyorum birde pc kısmındaki mesajları.. Technopat ilkokul çağıyla üni çağı arasında ayırım yapmış. Çocuk kredi çekip alacağım diyor.. yatırım yap diyor 18 yaş altı.
Yaşa göre ayrım yapma insanları kardeşim. Bir telefon için kredi çekip de, kredi bitinceye kadar o telefonun yeni modeli çıkınca alması daha mı güzel yani? Üstelik almasının tek nedeni en son model iken. Sonra yeni model geldiği vakit elindekini çıkarıp yeni modeli için de bir kredi patlatır? Yatırım dediysek borsa, kriptoya yatır hayatını kurtar, Elon Musk ol demedik gayet akılcı bir yöntem sunduk.

Allah korusun, telefon yere düşüp kırılırsa ne olacak? En iyi cihazı kullanmak herkesin hakkı ancak ücretini karşılayabilidiğiniz sürece. Zaten ülkede bir kendinize bir devlete alıyorsunuz, bir de bankaya almayın derim. Uzun süreli kredi çekmenin ekonomik olarak daha uyguna geleceğinin garantisini kimse veremez.

Aldığınız cihaz arıza verdiğinde yerine yenisini koyamayacaksanız almamalısınız.

Geri
Yukarı