Kredi kartı açtırılmalı mı?

Öğrenci iseniz KuveytTürk öneriyorum. Çok güzel kampanyaları var. Onun dışında Garanti veya İş Bankası taksitte güzel imkanlar sunuyor. Genel olarak zaten 25 yaş altı iseniz genç Kart veriyorlar. Her türlü kampanyalar güzel oluyor. İlk kez alacaksanız bu arada limitinin yüksek olmayabilir birkaç ay kullanıp findeks puanınızı arttirirsaniz eğer daha yüksek limitler gelecektir.
Küveyt Türk limit konusunda çok katı . Öğrenciye verdiği maksimum limit 2 bin tl . Anca çalıştığınız yerden maaş bordrosu ile limitinin artırabilirsiniz.

Sistem ve telefon almak istiyorum. Şu an çalışmaktayım fakat param yetmiyor. Taksit ile almayı düşünüyorum. Sizce kredi kartı açtırmalı mıyım? Kredi kartının aylık ve yıllık ödemeleri olduğunu duydum. İhtiyaçlarımı aldıktan taksitlerini ödedikten sonra kapatabilir miyim?
Kredi kartı Türkiye gibi ülkelerde çok mantıklı. Sana bilgileri vereyim maaşının 2 veya 3 katı kadar limitli kredi kartı verebilirler.

Kredi kartı aidatı deniyor bahsettiğin şey. Aylık değil sadece yılda 1 kere. O da karta göre değişir. Standart kartlar yılda 200 lira falan.

Taksitlerini ödedikten sonra kapatman için bir engel yok.
Hangi kartları önerirsiniz hocam?
İş Bankası ve Akbank en iyisi olabilir. Garanti asla ve asla önermem. Son çaren olsun Garanti.

Küveyt Türk limit konusunda çok katı . Öğrenciye verdiği maksimum limit 2 bin tl . Anca çalıştığınız yerden maaş bordrosu ile limitinin artırabilirsiniz.
Olabilie evet benim de limitim 2 bin₺ ama bu ay 606TL (6000₺ harcama ile) degerinde altin puan kazandım. O yuzden limiti ne kadar dusuk olsa da su anda ogrenci icin kampanyalari 10 numara.

İş Bankası ve Akbank en iyisi olabilir. Garanti asla ve asla önermem. Son çaren olsun Garanti.
Garanti neden önermiyorsunuz? Ben memnunum. Kampanyaları vesaire de güzel.

Kredi kartı Türkiye gibi ülkelerde çok mantıklı. Sana bilgileri vereyim maaşının 2 veya 3 katı kadar limitli kredi kartı verebilirler.

Kredi kartı aidatı deniyor bahsettiğin şey. Aylık değil sadece yılda 1 kere. O da karta göre değişir. Standart kartlar yılda 200 lira falan.

Taksitlerini ödedikten sonra kapatman için bir engel yok.

İş Bankası ve Akbank en iyisi olabilir. Garanti asla ve asla önermem. Son çaren olsun garanti.

Yapı Kredi önerir misiniz? banka kartım Yapı Kredi.

Olabilie evet benim de limitim 2 bin₺ ama bu ay 606TL (6000₺ harcama ile) degerinde altin puan kazandım. O yuzden limiti ne kadar dusuk olsa da su anda ogrenci icin kampanyalari 10 numara.

Evet kampanyalarından bende memnunum.

Yıllardır sürekli finans işlerinde olan birisi olarak yorum yapacağım. Kredi kartı alkol gibidir en başlarda çok güzel gelir, ama kendine dur diyemezsen mahvolursun. Günümüz Türkiye'sinde kredi çekmek ve kart ile ödeme yapmak çok mantıklı. Çünkü enflasyon ile ödediğin miktar gün gün eriyecek. Ama sıkıntı şu ki kendine dur demeyi bilmelisin. Bunu kendine diyemezsen 1, 2 sene sonra her ay kredi kartına takla attırırken bulursun kendini.

Yıllardır sürekli finans işlerinde olan birisi olarak yorum yapacağım. Kredi kartı alkol gibidir en başlarda çok güzel gelir, ama kendine dur diyemezsen mahvolursun. Günümüz Türkiye'sinde kredi çekmek ve kart ile ödeme yapmak çok mantıklı. Çünkü enflasyon ile ödediğin miktar gün gün eriyecek. Ama sıkıntı şu ki kendine dur demeyi bilmelisin. Bunu kendine diyemezsen 1, 2 sene sonra her ay kredi kartına takla attırırken bulursun kendini.

Haklısınız ben sadece sistem ve telefonu taksit ile alıp taksidi kapatınca kartı kapatmayı düşünüyorum yoksa aynen dediğiniz gibi oluyor.

Uygulaması çok çirkin. Taksit kapatma özelliği gibi basit bir özellik bile yok. Nakit avans çekiyorum, sonrasında kredi kartı borç öde kısmından ödüyorum ama meğerse nakit avansı ödemiyormuş normal limitimi arttırıyormuş :) Müşteri hizmetleri söyledi bunu da.

Bence kredi kartı için çok kötü Garanti. İş Bankası çok ama çok daha iyi. İş Bankasında her türlü özellik bulunuyor.
Yapı Kredi önerir misiniz? banka kartım Yapı Kredi.
Fikrim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı