Kredi Kartı Limitini en kolay yükselten banka hangileridir?

Garanti Bankası.
1-2 Banka daha varmış siz gelire ne yazarsanız abartmadan ona göre 2-4 kat Limit veriyorlar...
YapiKredi -IsBank gelir belgesi istiyor zor yani...
Garanti gelirim 30,000 yazdım 1 yılda 7 kez Limit çıktı şuan 150,000
Sadece 3 ayda 80,000 iken -120-150,000 oldu.
Evet en kolay limit yükselten banka Garanti...

En kolayı falan yok. Kredi kartı yeni alınacaksa aylık gelirin 2 katı, 1 yılı aşkın süredir kart varsa 4 katı. Bu rakamlar da kredi kartlarının toplamı için geçerli. Yani 2 kredi kartı varsa bunların toplamı bu kadar olacak. Eğer kart ödemelerinde sıkıntı yoksa her banka artırır.

Her daim geçerli değil o dediğin, bende İş Bankası var, kart yaklaşık 2-3 yıldır bende 16 yaşımda ebeveynimle almıştım, son 3 yıldır Maximum Genç kredi kartım var. Aylık yaklaşık 5 k giriyor, kredi kartı limitimi bilgisayar parçaları vs. almak için 2 kdan 6 k ya yükseltmek istedim parça parça öderim diye izin vermediler. Asgari tutarda vs gibi ödemelere hiç gerek duymamıştım tam ödüyordum.

Her daim geçerli değil o dediğin, bende İş Bankası var, kart yaklaşık 2-3 yıldır bende 16 yaşımda ebeveynimle almıştım, son 3 yıldır Maximum Genç kredi kartım var. Aylık yaklaşık 5 k giriyor, kredi kartı limitimi bilgisayar parçaları vs. almak için 2 kdan 6 k ya yükseltmek istedim parça parça öderim diye izin vermediler. Asgari tutarda vs gibi ödemelere hiç gerek duymamıştım tam ödüyordum.
Aylık gelirin sadece beyan mı yoksa belgeli mi?

Mobilden belge atılmıyordu. Bir akrabamın kartından da yapmıştım onda da beyan esaslı, düzenli gelir olarak 7 k vardı (emekli olduğu için) ancak 16 k gibi bir beyan verdim kabul edilmişti limiti 18'e çıkartma isteği.
O zaman müşteri hizmetlerine durumu izah etmelisiniz, düzeltirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı