Kredi kartı önerisi

Ways

Decapat
Daha fazla  
İyi günler, genellikle benim olmak üzere ortak harcamalarımız için yaşım yetmediğinden dolayı annemin üzerine bir kredi kartı çıkartmak istiyoruz ancak çok fazla seçenek var. İyi bir tercih için buraya başvurmak istedim. İkimizde çalıştığımızdan dolayı gelir ve ödeme konusunda bir sıkıntımız yok zaten alacağımız şeyler genelde ödeyememekten değil tek seferde yüksek meblağlar çıkartmamak için. Az önce Card Finans'a başvuru yapıyordum ancak sürekli kötü yorumlar ve geride kalan birçok tercihten dolayı vazgeçtim. Kart aidatı falan çok sıkıntı değil normal derede olması rahatsız etmez. Buna göre üzmeyecek ve çok yüksek olmasına gerek yok ama en azından 20.000TL limit düşünüyorum bu seviyelerde hangi kredi kartı için başvuru yapmak daha mantıklı olur sizce?

Merhaba,

Aidatlı bir kart alacaksanız Maximum'u öneririm.

Enpara kredi kartı olabilir. Hem aidat ücreti de yok.
Bunun yerine Yapı Kredi World Eko alınabilir. Onda da aidat yok ve dünya kadar avantaj sunuyor. Enpara'nın ücretsiz sonradan taksitlendirme dışında hiçbir avantajı yok. Onu da sadece 9000 TL'ye kadar yapıyor. Rakipleri, 50000 TL'yi bile faizsiz taksitlendirebiliyor.

Ben Maximum kart alırdım.

@Tim Katılıyorum, Enpara eskisi gibi avantajlı değil. Banka kartını EFT, havalede ücret almıyor diye kullanıyorum. Ücret alsa onu da iptal ederdim.
Enpara vaktinde reklamını çok iyi yaptığı için sürekli olarak "aidatsız kredi kartı" şeklinde tavsiye ediliyor. Yasal olarak her banka aidatsız bir kart sunmak zorunda. Aidatsız kart sunan bankaların çoğunda da bir sürü avantaj oluyor. Enpara kartlarının artık neredeyse hiçbir avantajı kalmadı. Ücretsiz para transferini de Fibabanka, ON, CEPTETEB ve N Kolay gibi birçok banka sunuyor.

Son düzenleme:
Yasal olarak her banka aidatsız bir kart sunmak zorunda. Aidatsız kart sunan bankaların çoğunda da bir sürü avantaj oluyor. Enpara kartlarının artık neredeyse hiçbir avantajı kalmadı. Ücretsiz para transferini de Fibabanka, ON, CEPTETEB ve N Kolay gibi birçok banka sunuyor.
Ben şu an maximum kart kullanıyorum bunu kapatacağım aylık ya da yıllık ücret almayan hangi kartı önerirsiniz?

Maxipuan kullanım alanları sınırlı ama pazarama kullanılacaksa alınabilir.

Ben şu an Maximum Kart kullanıyorum. Bunu kapatacağım. Aylık ya da yıllık ücret almayan hangi kartı önerirsiniz?
Aidatsız olarak World Eko, Free ve Bonus Flexi oldukça güzel. World ile genellikle daha iyi taksitlendirme seçenekleri oluyor fakat alışveriş yaptığınız sitelere göre değişiklik gösterebiliyor. Size uygun olan bir kartı alabilirsiniz. Aidatlı kartlarım olsa da aidatsız olan kartlara da başvurdum ve hepsini kullanıyorum.

Aidatsız olarak World Eko, Free ve Bonus Flexi oldukça güzel. World ile genellikle daha iyi taksitlendirme seçenekleri oluyor fakat alışveriş yaptığınız sitelere göre değişiklik gösterebiliyor. Size uygun olan bir kartı alabilirsiniz. Aidatlı kartlarım olsa da aidatsız olan kartlara da başvurdum ve hepsini kullanıyorum.
Peki bu üçünden hangisini önerirsiniz? Annem, Garanti bankasından maaş alıyor garantiden çıkarsak iyi mi sizce? Ya da World Eko mu çıkarayım?

Aidatsız olarak world eko, Free ve bonus Flex'i oldukça güzel. World ile genellikle daha iyi taksitlendirme seçenekleri oluyor fakat alışveriş yaptığınız sitelere göre değişiklik gösterebiliyor. Size uygun olan bir kartı alabilirsiniz. Aidatlı kartlarım olsa da aidatsız olan kartlara da başvurdum ve hepsini kullanıyorum.

Maximum ile bahsettiğiniz kartlar arasında çok fark var mıdır? Çünkü ekstra bir cazibesi ya da kolaylığı yoksa aidat ödemek gereksiz olur gibi.

Daha çok giyim teknoloji vs. genel harcamalar için kullanacağım.

Geri
Yukarı