Kredi kartı önerisi

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bugün Devlet memuru olarak işe başladım ve ileri dönem için kredi kartının lazım olacağını düşünüyorum. Bazen taksitlendirmenin çok faydası olabiliyor. VakıfBank'tan maaş alacağım ama VakıfBank'ın kredi kartı yok diye biliyordum ama varmış. Fakat çoğu sitede ben VakıfBank'a özel taksitlendirme tarzı bir şey göremiyorum. Öte yandan maaş aldığın bankadan kredi kartı alınca aidat ödememe durumu da var bilemedim.
Aradığım kart sitelerde vs. anlaşmalı güvenilir bir banka olması. Teşekkürler şimdiden.

Merhaba öncelikle hayırlı olsun işiniz. World, bonus gibi kartların avantajı çok diye biliyorum bunları düşünebilirsiniz ayrıca enpara da güzel bir kart değerlendirebilirsiniz.

Merhaba öncelikle hayırlı olsun işiniz. World, bonus gibi kartların avantajı çok diye biliyorum bunları düşünebilirsiniz ayrıca Enpara da güzel bir kart değerlendirebilirsiniz.

Teşekkürler hocam babam bonus kullanıyor avantajlı biraz ama Flex'i olduğu için bazen yararlanamıyor. Örneğin bilgisayar alırken ek 6 taksitten yararlanamamıştım.

En iyi kredi kartı hiç olmamasi.
Öyle tabi bir yönden ama bazen toplu veremeyeceğim paralar oluyor biriktirip alasıya fiyatı yükseliyor o an alıp taksitlendirmek mantıklı geliyor bir yandan

Kesinlikle Enpara öneririm ancak kolay kolay vermiyorlar kredi kartı ve limit.

Memur olduğun için sana kolay verirler limiti diyor etraftakiler ama aslı nedir bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı