Kredi kartı önerisi

Şartları sağlasam kullanacağım bir kart olurdu.
Apple, Teknosa ve Vatan Bilgisayar gibi bilindik iş yerleriyle bile taksit anlaşması yok. Sadece sonradan 30000 TL’ye kadar faizsiz taksitlendirme avantajı işe yarayabiliyor. Hepsiburada’da taksit yapılabiliyor ama erteleme kampanyaları gibi kampanyalar geçerli değil. Çoğu Yapı Kredi kampanyasından da VakıfBank faydalanamıyor. Konu sahibi, taksit için alacaksa çok sorun yaşayabilir. Bunun yerine İş Bankası’na veya Yapı Kredi’ye başvurması daha mantıklı olabilir. VakıfBank’ta 30.000 TL gibi bir limitten fazlasına genellikle gerek olmuyor. Maaş bankası olduğu için düşük limitli bir şekilde kartını kenarda tutabilir.

Merhaba bugün Devlet memuru olarak işe başladım ve ileri dönem için kredi kartının lazım olacağını düşünüyorum. Bazen taksitlendirmenin çok faydası olabiliyor. VakıfBank'tan maaş alacağım ama VakıfBank'ın kredi kartı yok diye biliyordum ama varmış. Fakat çoğu sitede ben VakıfBank'a özel taksitlendirme tarzı bir şey göremiyorum. Öte yandan maaş aldığın bankadan kredi kartı alınca aidat ödememe durumu da var bilemedim.
Aradığım kart sitelerde vs. anlaşmalı güvenilir bir banka olması. Teşekkürler şimdiden.
Vakıfbank Ek Kart kullanıyorum.Kampanyaları pek yok,YapıKredi'nin markası WORLD olarak basılıyor kartları.
Kredi kartı konusunda en iyi iş çıkaran bence Garanti BBVA ile İş Bankası.Maximum yada Bonus tercih edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı