Kredi kartı önerisi

Teşekkür ederim. Şimdi bunlar arasında e-alışveriş için en uygunu hangisi? 3-4 seçenek oluştu şimdi. İşin içinden çıkamayıp Maximum Genç karta bir olta atacağım tutarsa.

CardFinans'ın internet alışverişlerinde 6000 ₺ ye kadar ücretsiz, faizsiz taksit fırsatı var işine yarayabilir.
Vallahi baktım ben bulamadım. Her yerde geçerli değil sanırım. Kartın yıllık ücreti de 400 lira olmuş. Bu yıllık ücretler de problem benim için.

Zamaninda Ziraat'ten kredinin yaninda vermislerdi, hala kullaniyorum.
Ziraat çok çağ dışı geliyor bana. Sunduğu hiçbir şey de yok. Kullanım kolaylığı falan da yok. En basit şeylerde şubeye git diyorlar. Sinir oldum ben. Ziraati kafada eledim.

Kredi kartının iyisi, kötüsü, avantajlısı vesaire yok zannımca. Tüm kredi kartlarında mantık aynı ve herbiri belli bir amaca hizmet eder. Ama illaha da tavsiye istersen, Garanti'nin Bonus Gold kartını kullanıyorum. Düzenli ödediğin sürece aldığın hizmet çok kaliteli. Bazen bazı ürünleri satın alırken, az miktar da olsa bonus seçeneği çıkıyor. Bu da bir başka avantaj. Ama diğer kredi kartlarında da vardır muhtemelen bu olay. Ben zaten Bonus Gold'u kaliteli hizmet vermesinden ötürü öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı