Kredi kartı sorunu nedir sizce?

Dostum kontür yüklemek ne demek alışveriş yapıyorsan kart aktiftir ekstre kesilir ödersin limitin kadar harcarsın bu kadar basit mobil uygulamadan girince de görürsün ne kadar harcadığını ne kadar limitin kaldığını.
Kart aktif evet ama halen bazı işlemleri açılmamış halen kapalı gibi gözüküyor bilgilerin eksik diyor mobilden de girmiyor kredi kartı numarası ile giriyorum mobile tc ile giriş yapmıyor tc ile giriş yapmadıkçta özellikler eksik kalıyor sorun orada

Kart aktif evet ama halen bazı işlemleri açılmamış halen kapalı gibi gözüküyor bilgilerin eksik diyor mobilden de girmiyor kredi kartı numarası ile giriyorum Mobile T.C. ile giriş yapmıyor T.C. ile giriş yapmadıkçta özellikler eksik kalıyor sorun orada.

Dostum bu işler bu şekilde yürümüyor adam gibi işlem yapmak istiyorsan gidip o bankadan hesap açman gerekir kredi kartı ile giriş yaparak sadece kredi kartı ile ilgili işlemler yapabilirsin mobil bankacılık ile de hesap açabilirsin.

Dostum bu işler bu şekilde yürümüyor adam gibi işlem yapmak istiyorsan gidip o bankadan hesap açman gerekir kredi kartı ile giriş yaparak sadece kredi kartı ile ilgili işlemler yapabilirsin mobil bankacılık ile de hesap açabilirsin.
Hesap kartımlarım çok ben kredi kartı olarak başvurdum kredi kartı olarak geldi neyse ben yine gideyim aktivasyon yapılmamış olabilir

Hesap kartımlarım çok ben kredi kartı olarak başvurdum kredi kartı olarak geldi neyse ben yine gideyim aktivasyon yapılmamış olabilir.

Dostum hala kafanın dikine cevap veriyorsan bilmiyorsun soruyorsun aldığın cevabı beğenmiyorsun ben amacını anlamadım hesap açmakla hesap kartı almak aynı şey değil bir bankada hesabın yoksa aktif o bankada işlem yapamazsın.

Dostum hala kafanın dikine cevap veriyorsan bilmiyorsun soruyorsun aldığın cevabı beğenmiyorsun ben amacını anlamadım hesap açmakla hesap kartı almak aynı şey değil bir bankada hesabın yoksa aktif o bankada işlem yapamazsın.
🤣 Benim hesap kartım ile alakaım yok ben kredi kartı ile ilgili sorular soruyorum sen anlamıyorsun

🤣 Benim hesap kartım ile alakaım yok ben kredi kartı ile ilgili sorular soruyorum sen anlamıyorsun
Ben farklı karta havale geçerek nakite çevirebiliyorum sorun olmuyor.
Anladım akbank sıkıntıymış böyle saçma kredi kartı görmedim garanti kullanıyorum direk limit gösteriyor nakit avans limiti nedir

🤣 Benim hesap kartım ile alakaım yok ben kredi kartı ile ilgili sorular soruyorum sen anlamıyorsun.

Kardeşim sen sıkıntılı mısın hesap ile hesap kartı farklı şeyler hesap açmak için illa hesap kartıyla alaklı bir sorunun olması gerekmiyor. Diğer gönderilerine bakılınca zaten banka yönünde biraz cahil olduğun belli sen yen iyisi git şubeye onlar bilgi verir.

Kardeşim sen sıkıntılı mısın hesap ile hesap kartı farklı şeyler hesap açmak için illa hesap kartıyla alaklı bir sorunun olması gerekmiyor. Diğer gönderilerine bakılınca zaten banka yönünde biraz cahil olduğun belli sen yen iyisi git şubeye onlar bilgi verir.
Sen git büyü de gel veletsin hesap kartı kredi kartı ile karıştıyorsun

🤣 Benim hesap kartım ile alakaım yok ben kredi kartı ile ilgili sorular soruyorum sen anlamıyorsun.

Anladım Akbank sıkıntıymış böyle saçma kredi kartı görmedim garanti kullanıyorum direk limit gösteriyor nakit avans limiti nedir?

Maksimum çekebilecegin tutar AkbanK'den Fast geç farklı bankaya oradan çek başka türlü çekemezsın para.

Geri
Yukarı