Kredi kartı taksit yapmak isterken taksitsiz fiyat çekildi

Provizyon sistemine mi düştü? Taksit olmadığına veya taksit seçeceğini seçtiğinize emin misiniz?
Taksitsiz fiyat ne oluyor? 5 bin TL'lik ürün alırsanız kartınızın 5 bin TL limiti direkt düşer.

Yanlış anlamadıysam kullanılabilir limit kısmından tam miktar eksilmiş değil mi? Örnek veriyorum kullanılabilir limitiniz 12 bin, siz 10 binlik bir şey aldınız ve kullanılabilir limitiniz 2 bin kaldı değil mi?

Yanlış anlamadıysam kullanılabilir limit kısmından tam miktar eksilmiş değil mi? Örnek veriyorum kullanılabilir limitiniz 12 bin, siz 10 binlik bir şey aldınız ve kullanılabilir limitiniz 2 bin kaldı değil mi?
Bir satın alımı tek çekim de alsanız 12 taksit de alsanız satın alınan tutarın hepsi limitten düşer.

Bir satın alımı tek çekim de alsanız 12 taksit de alsanız satın alınan tutarın hepsi limitten düşer.
Evet ben de sorumun cevabını aldıktan sonra bunu yazacaktım. Benim yerime yazmış oldunuz teşekkürler.:)

Taksitleri ödedikçe de aylık tutar kadar limitiniz yavaş yavaş açılır.

Hepinize çok teşekkür ederim

Evet ben de sorumun cevabını aldıktan sonra bunu yazacaktım. Benim yerime yazmış oldunuz teşekkürler.:)

Taksitleri ödedikçe de aylık tutar kadar limitiniz yavaş yavaş açılır.

Ya bir şey aklıma takıldı şimdi ben kredi kartimdaki limiti 10000 TL'ye para odeyerek tamamladım sonra taksit yaptım 9000 TL'lik ürünü 9'a boldurdum hem 9000 TL gidiyor ve 1000 TL mi ödüyorum?

Biraz kıtım sanırım kusura bakmayin.

Hepinize çok teşekkür ederim

Ya bir şey aklıma takıldı şimdi ben kredi kartimdaki limiti 10000 TL'ye para odeyerek tamamladım sonra taksit yaptım 9000 TL'lik ürünü 9'a boldurdum hem 9000 TL gidiyor ve 1000 TL mi ödüyorum?

Biraz kıtım sanırım kusura bakmayin.

Son düzenleme:
Limitinizi 10.000 TL'ye para ödeyerek tamamladığınız durumda kartınızın kesileceği hesap kesim tarihinde size yansıtılacak olan borcunuzu kapatmış oldunuz. 9.000 TL'lik alışveriş sonrası aylık olarak 1.000 TL olarak yansıyacak. Harcamalarınıza göre hesap kesim tutarı düzenlenecektir ve aynı zamanda kalan 1.000 TL'de size limit olarak kalacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı