Kredi kartından Papara'ya para gönderilir mi?

Hocam nasıl olmadı bilmiyorum. Ben 2 aydır bu sistemi kullanıyorum. Ne zaman yemek yemek istesem ve param olmasa hemen kayıt ettiğim abimin kartından para çekerim. Gayet yararlı bir şey, tabi şu %2 komisyon olmasa...

Dediğinizi biliyorum. Ama İninal ile Papara ve Tosla kıyaslanamayacak seviyelerde.
Komisyon oranları olsun, cashback kampanyaları olsun. Bu 2 firma İninal'ın çok ilerisinde.
Ben EFT kısmından yapıyormuşum. Dediğiniz gibi yaptım oldu, teşekkür ederim.

Yarın arkadaşımla bayram için kıyafet almaya gitmeyi düşünüyordum ailem 18 yaş altı kredi kartı kullanamıyor, yasak dediği için böyle yapayım diye düşündüm. Kart çıkarttıracak zamanım yok.
Hocam böyle bir şey yok nereden öğrenmişler bilmiyorum ama olsa bile kim buna dikkat edecek. Polis yolda durdurup size "Hop, sen 18 yaşında mısın bakayım o elindeki kart ne öyle" mi? diyecek. Ben 18 yaşının altındayım ve sürekli annemin kartını kullanıyorum. Bence komisyonlarla, Paparalar ile uğraşmak yerine geçici bir süreliğine ailenizin kartını ödünç alın.

Hocam nasıl olmadı bilmiyorum. Ben 2 aydır bu sistemi kullanıyorum. Ne zaman yemek yemek istesem ve param olmasa hemen kayıt ettiğim abimin kartından para çekerim. Gayet yararlı bir şey, tabii şu %2 komisyon olmasa...

Dediğinizi biliyorum. Ama ininal ile Papara ve Tosla kıyaslanamayacak seviyelerde.
Komisyon oranları olsun, cashback kampanyaları olsun. Bu 2 firma Ininal'ın çok ilerisinde.

Biliyorum ininalin farkındayım ama arkadaşına hediye alacağı için tek kullanımlık kullansin yeter.

Hocam böyle bir şey yok nereden öğrenmişler bilmiyorum ama olsa bile kim buna dikkat edecek. Polis yolda durdurup size "Hop, sen 18 yaşında mısın bakayım o elindeki kart ne öyle" mi? diyecek. Ben 18 yaşının altındayım ve sürekli annemin kartını kullanıyorum. Bence komisyonlarla, Paparalar ile uğraşmak yerine geçici bir süreliğine ailenizin kartını ödünç alın.
Bu konuda biraz hassaslar hocam. Paparaya para atabiliyormuşum sonuçta o şekilde alırım.

Biliyorum ininalin farkındayım ama arkadaşına hediye alacağı için tek kullanımlık kullansin yeter.
Arkadaşına hediye almayacakmış hocam. Kıyafet alışverişine arkadaşı ile birlikte çıkacakmış.
Bu konuda biraz hassaslar hocam. Paparaya para atabiliyormuşum sonuçta o şekilde alırım.
Çok garip geldi bana. Tabii aileler böyle hocam yapacak bir şey yok. Ben şu ana kadar hiç sorunsuz aile görmedim. Malesef benimkiler de dahil.

Hocam her gün yapıyorum. Çok basit bir işlem. Para yatır seçeneğine tıklayın ve kredi Kartı/Banka kartı ile yatır seçeneğine tıklayın. Yatırmak istediğiniz miktarı girin. Ve bir siteden alışveriş yapıyormuşçasına kart bilgilerinizi oraya yazın. Kartınızdan yazdığınız miktarda para çekilip sizin kartınıza aktarılacaktır. %2 komisyon alır. Herhangi bir isim zorunluluğu da yok. İsim zorunluluğu olayı EFT yapıldığında devreye girer.

Hocam merhaba, Papara Black kartı daha yeni aldım da havale EFT yapıldığında aynı kişinin banka hesabını istiyormuş galiba. Bunun yerine kredi/banka karti ile ödeden babamın kartını kaydedip oradan Papara hesabina para atabiliyor muyuz?

Geri
Yukarı