Kredi kartsız alışveriş

Teşekkür ederim Onur cevabın için. Yeni konu açmak istemedim çünkü o şekilde açıldığı zaman pek dikkate alınmıyor doğrusu doğal olarak, çünkü yüzlerce yeni sistem konusu var, bu da bir taktik diyelim yani. :)
Ben depolama ve sistemin tamamen ssd de olmasını düşünüyorum, sence bu mantıksız mı olur? Çok bir bilgim yok açıkcası bilgisayar donanımları konusunda, o yüzden cehaletimi mazur gör. :) Bu gönderdiğin tavsiyeler işime yarayabilir ama alternatif olarak senin bir fikrin var mıdır bu konuda? Mesela ekran kartını yüksek tutup, diğer yönlerden tasarruf etmek daha iyi olmaz mı?

Tamamen ssd olması tabi güzel bir şey ama oldukça maliyetli olabilir. Bütçeniz 3000 TL. Bu bütçenin 650-700 lirasını sadece depolamaya harcamak pek doğru değil. O sistemler alabileceğiniz en iyi fiyat performans oranlamasıyla hazırlanmış sistemler. :) Zaten sizin monitörünüz hali hazırda varsa onu almayıp ekran kartını bir üst modelle değiştirebilirsiniz. Ekran kartını yüksek tutup diyelim ram den kıstınız bu sefer oyunu oynamak için yeterli miktarda ram olmadığı için ya oynayamayacaksınız ya da fps drop yaşayarak oynayacaksınız. İşlemci den tasarruf yaptığımızda da bu sefer darboğaz problemi oluşup ekran kartını besleyememe durumu ortaya çıkacaktır. Orada kasayı siz kendi zevkinize uygun değişebilirsiniz. :)

Kampanya hakkında tam bilmiyorum. Size bağlantı adresini atayım bir göz atın. :)

Odeabank Kredi ile Tüm Ürünlerde 36 Aya Varan Vade

Yalnız burda tarih yazmışlar fakat tarihle alakalı bir durum yok veya yetkili olacak diye bir şey. Siz gidince kredi kullanacağınızı söylüyorsunuz. Bir numaraya T.C Kimlik numaranızı atmanızı istiyorlar. Sonra zaten banka sizi arayıp kredinin çıkıp çıkmadığını söylüyor. Ben orada bilgisayar alırken şahit olmuştum. Benim bildiğim de bu kadar tam ayrıntısını bilmiyorum. :) oradaki adama kredi çıkmamıştı mesela. :)

Bilgisayar değilde telefon alacaksanız :

Cep Telefonunda 12 Ay Vade Odea Bank Kredisiyle Vatan'da.
Teşekkür ederim yorum için

Geri
Yukarı