Kripto ile alakalı mailler geliyor

prometrx

Decapat
Yer
Konoha
Daha fazla  
Meslek
Shinboi
Bugün spam klasörümü kontrol ettiğimde 25 Aralıktan bu yana 4 tane gelen mail gördüm. İlk mail MetaMask adına gelmişti dolandırıcı olduğunu anladım mail metamaks idi. Fakat Google forms ile gelenler biraz şüphelendirdi 3 tane farklı günlerde gelmiş tahminimce dolandırıcı fakat tam emin olamadım herhangi bir link tıklama vs yapmadım aşağıda fotoğraflar var bana ne olduğundan bahsedebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

Dosya Ekleri

• ilk.png
    ilk.png
    74,6 KB · Görüntüleme: 41
  • liste.png
    liste.png
    76,3 KB · Görüntüleme: 38
Bugün spam klasörümü kontrol ettiğimde 25 Aralıktan bu yana 4 tane gelen mail gördüm. İlk mail MetaMask adına gelmişti dolandırıcı olduğunu anladım mail metamaks idi. Fakat Google forms ile gelenler biraz şüphelendirdi 3 tane farklı günlerde gelmiş tahminimce dolandırıcı fakat tam emin olamadım herhangi bir link tıklama vs yapmadım aşağıda fotoğraflar var bana ne olduğundan bahsedebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.
Mailiniz kripto dolandırıcılarının eline geçmiş hocam, önemli bir şey değil. Mail içeriklerindeki linklere falan tıklamazsanız bir şey olmaz.
Eğer değiştirebiliyorsanız mail adresinizi değiştirin.
Yüksek ihtimal mail hesabınızla üye olduğunuz bir platformdaki veriler falan çalınmıştır veya güvensiz bir yere mailinizi bir yere girmişsinizdir. Bu şekilde mail havuzuna mailiniz düşer oradan bu şekilde spam mailler gelir.

teşekkürler have i been pwnd dan baktım gemini leak olduğunda gözüküyor sadece. Zaten bu mailimi pek saçma yerlere vermiyorum. Teşekkürler cevabınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı