Telefonuma değişik mailler geliyor

Kanka merak edip tıkladım. Beni bir siteye attı ve saçma bir yer gibi görünüyor. Resimleri alta ekliyorum.
Merak edip linklere tıklarsanız daha çok acısını çekersiniz. Annenizin babanızın gönderdiği linklere dahi tıklamayın. Babanızın adına link atarlar mesajı kendilerinden silerler babanız görmez siz babanız gönderdi sanar tıklarsanız hesap bilgileriniz çalınır.

Merak edip linklere tıklarsanız daha çok acısını çekersiniz. Annenizin babanızın gönderdiği linklere dahi tıklamayın. Babanızın adına link atarlar mesajı kendilerinden silerler babanız görmez siz babanız gönderdi sanar tıklarsanız hesap bilgileriniz çalınır.
Çok yaşadım bunu ya.
Yok efendim trendtol kadınlar günü hediyesi PTT bayram çekilişi.

Merhaba arkadaşlar, iki gündür telefonuma starr corporation & starr park adlı iki kullanıcıdan art arda mailler geliyor. Saat başı yaklaşık 30 mail alıyorum.

İnternetten araştırmama göre bu starr park bir mobil oyunun tema parkı gibi duruyor. Fakat benim bu oyunla daha önce hiç alakam olmadı. Hiç oynamadım.

PvP, rekabetçi bir oyun bu. Adı Brawl Stars'mış. Bu oyunu hiç oynamama rağmen bana Starr Park adlı bu yerden neden mesaj geliyor?

Saçma bir site adresi atıyorlar. Girdiğimde ise sözde Starr Park'a ait fotoğraflar yer alıyor. Site bu, isterseniz bakabilirsiniz. Bu konu hakkında ne yapabilirim?
Gelen maili engellersen sorun kalkar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı