Kripto madenciliği hakkında yanlış bilinenler ve 48 saatlik deneme sonuçları

Güzel değerler özellikle 24 saat çalıştırırsanız ayda 1400-1500'e dek çıkartırsınız, haberiniz olsun. Bir an benimkiyle karşılaştırıp sizde niye az diyecektim fakat 10 saat çalıştırdığınızı gördüm. Hayırlı olsun.
Afterburner ayarlariniz nasil, merak ettim?
Bu PC'ye de bağlayabilirsiniz. Ekstradan yeni PC dizmeye gerek yok.
2080ti ve 1080ti ayni anda ayni anakartta mining icin calisabilir mi? 750watt PSU kullaniyorum hali hazirda

Afterburner ayarlariniz nasil, merak ettim?

2080ti ve 1080ti ayni anda ayni anakartta mining icin calisabilir mi? 750watt PSU kullaniyorum hali hazirda
PSU yeterliliğini bilmiyorum. Yan yana çalışabilir. İnsanlar AMD ile NVIDIA'yı yan yana çalıştırıyor. Ama PC'ye nasıl monte edildiğini bilmiyorum. Konu açın, forum size yardımcı olacaktır. Afterburner ayarları ise karttan karta değişiyor. Yine de RX 5700 XT'nin ayarlarını merak ediyorsanız atayım:

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    304 KB · Görüntüleme: 61
Güzel hocam nazar değmesin :) sabaha 0.01 değerini rahat geçer ve ilk ödemeni yarın öğlen alacaksın ya da öbür gün inşallah. :)
O durumu hala çözemedim. Redditte okuduğum kadarıyla haftada bir ödeme yapılıyormuş. Siz de ödeme aldığınız tarihlere bakarsanız fark edersiniz hep pazar günü almışsınız. Sanırım pazar gününe dek bekletilecek. Yine de yarın ya da sonraki gün ödeme alırsam burada belirtirim.
Tek kart ile de kazım yapılır, fakat yüzlerce kart alıp bu işe girmek akıl karı değil.
ETH'nin ne olacağı belli değil. Bir anda çakılsa bana bir şey olmaz, açarım oyunuma devam ederim kendi kişisel bilgisayarım. Ya da 10 tane kartım olsa kalan 9'unu 2.el piyasasından satarım. Ama yüzlerce kart gerçekten büyük bir risk. Tabii ancak risk ile büyük paralar kazanılıyor. Orası da ayrı.

O durumu hala çözemedim. Reddit'te okuduğum kadarıyla haftada bir ödeme yapılıyormuş. Siz de ödeme aldığınız tarihlere bakarsanız fark edersiniz hep pazar günü almışsınız. Sanırım pazar gününe dek bekletilecek. Yine de yarın ya da sonraki gün ödeme alırsam burada belirtirim.

Bakalım bekleyip görelim bende merak ediyorum. Sizde nasıl olacak çünkü kazım hızınız daha iyi ve daha çabuk geliyorsunuz o değere.

O durumu hala çözemedim. Redditte okuduğum kadarıyla haftada bir ödeme yapılıyormuş. Siz de ödeme aldığınız tarihlere bakarsanız fark edersiniz hep pazar günü almışsınız. Sanırım pazar gününe dek bekletilecek. Yine de yarın ya da sonraki gün ödeme alırsam burada belirtirim.

ETH'nin ne olacağı belli değil. Bir anda çakılsa bana bir şey olmaz, açarım oyunuma devam ederim kendi kişisel bilgisayarım. Ya da 10 tane kartım olsa kalan 9'unu 2.el piyasasından satarım. Ama yüzlerce kart gerçekten büyük bir risk. Tabii ancak risk ile büyük paralar kazanılıyor. Orası da ayrı.
5 Kart bile çok büyük risk, şu an RX 480 8 GB bile nerdeyse 3000 TL olmuş ETH çakılsa 1000 TL anca eder.

Geri
Yukarı