Krize rağmen insanların hiçbir şeyden geri kalmaması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bu kıyafetlerle gezecek kadar öz güvenli değilim kardeşim kusura bakma.

Dostum sen nasıl bir kafa yaşıyorsun. Yani dayılar gibi olmak istemiyorum ama buraya girebiliyorsan evinde dışarıda gezebilecek kadar elbisen vardır. Ha yoksa da çalışırsın alırsın ama onu yapamıyorum, bu olmuyor demekle anca sana burada troll derler. Hayatta da çok zorlanırsın benden demesi. Durumdan pozitiflik çıkarmayı bilmen gerek yoksa uzun yaşamazsın hele Türkiye de.

Dostum sen nasıl bir kafa yaşıyorsun. Yani dayılar gibi olmak istemiyorum ama buraya girebiliyorsan evinde dışarıda gezebilecek kadar elbisen vardır. Ha yoksa da çalışırsın alırsın ama onu yapamıyorum, bu olmuyor demekle anca sana burada troll derler. Hayatta da çok zorlanırsın benden demesi. Durumdan pozitiflik çıkarmayı bilmen gerek yoksa uzun yaşamazsın hele Türkiye de.

Eee yalnız baştaki arkadaş 3 kıyafete 327TL verdiğini söylemişti bro. Çalışmak diyorsun ben neden bu yaşta çalışmak zorundayım? Gezmek tozmak için neden çalışıyorum neden bana bunu yaşatıyor bu ülke?

Cidden yazık gençliğinin baharında gezip tozmak varken ülkenin başında ki muhalefeti eleştireceklerine gezip sosyalleşmesi lazım olan gençlere çalış diyolar. Çalışsa napabilecek ? önümüzde ki yaz yine tekstilde çalışacağım. Neden 3 ay gezmiyim ? neden arkadaşlarımla aktivite yapamayayım ki hakkımız değil mi ? yaşamayalım ozaman.

Eee yalnız baştaki arkadaş 3 kıyafete 327TL verdiğini söylemişti bro. Çalışmak diyorsun ben neden bu yaşta çalışmak zorundayım? Gezmek tozmak için neden çalışıyorum neden bana bunu yaşatıyor bu ülke?

Sorularının muhatapı ben değilim. Annen baban ve pek değerli devlet yöneticileridir. Ben sana oturup depresyona girmenin anlamsız olduğunu söylüyorum çünlü burası Avrupa değil, oradaki çocuklar gibi öyle bir lüksün yok. Üzgünüm. Depresyona girersen çiğ çiğ yerler seni. Ayrıca senin de bence hava alman gerek. Çık dolaş bak bakalım daha ucuza kıyafet bulabiliyor musun? En azından gezmiş olursun :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı