Kron Tx150 2018 Bisiklet Nasıldır?

SeverusSnape.

Kilopat
Daha fazla  
Kron Tx150 2018 modeli çok hoşuma gitti. Özellikleri nasıl diye soracağım, fiyat performans olarak.
  • Carraro 225
  • Bianchi 713
  • Mosso 1824
  • Kron Tx 300

Daha önce bunlardan birini düşünüyordum ama bu Kron Tx 150'yi görünce bunlardan vazgeçtim.
Şimdi bu yazdığım modellerle kıyaslayınca arasında çok fark var mı, hissedilir bir şey?
Buradaki bütün modeller fiyat olarak birbirine yakın. Kron Tx150 bunlardan çok aşağıda kalmayacaksa alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarıdaki yazdığın modeller aynı segmentte. Sanırım hepsi Altus sistemini kullanıyor. Bu yüzden bütçe varsa Tx 300 öneririm.
Tx 150 biraz daha düşük kalıyor fakat yine de iş görür(y)

Bence bunu alma. Bence "Carraro Force 330" adlı bisikleti al o kadar muhteşem ki bisiklet, ayrıca hidrolik fren bulunmakta. Eğer bulabilirsen al ve fiyatı da çok uygun 1000TL ve 1100TL arası bazen 900TL'ye bile bulunabiliyor. Bisikletçileri araştır dükkan dükkan gez ve sıfırını bulup al. Ayrıca tasarımı çok hoş :D.

Yukarıdaki yazdığın modeller aynı segmentte. Sanırım hepsi Altus sistemini kullanıyor. Bu yüzden bütçe varsa Tx 300 öneririm.
Tx 150 biraz daha düşük kalıyor fakat yine de iş görür(y)
Hocam 2.el Tx 300 var şu an, az kullanılmış, Tx 150'nin fiyatına. Alsam alırım. Ama sırf görünümden Tx 150 kazandığı için üst modelini alasım gelmiyo :D Vites sistemi, vites geçişleri, maşa, disk fren bunlarda büyük farklılıklar görürmüyüm acaba?

Bence bunu alma. Bence "Carraro Force 330" adlı bisikleti al o kadar muhteşem ki bisiklet, ayrıca hidrolik fren bulunmakta. Eğer bulabilirsen al ve fiyatı da çok uygun 1000TL ve 1100TL arası bazen 900TL'ye bile bulunabiliyor. Bisikletçileri araştır dükkan dükkan gez ve sıfırını bulup al. Ayrıca tasarımı çok hoş :D.
Tavsiyeniz için teşekkürler. Şimdilik şehir bisikleti düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı