Kronik prostatit hastalığı

Burak006

Hectopat
Arkadaslar ben polısım 2013 yılında polıs okulunda kaptım bu rahatsızlıgı kullanmadıgım ılac kalmadı en son sıstoskobı yaptılar dedıler prostatıtsın macere basladı. O profosor senın bu profosor senın Ankara'da gezmedıgım doktor kalmadı. 750 TL ver gır ıcerı adam elını soksun ornek alsın sende bır sey yok cık dısarı senın sorunun psıkolojik psikiyatri gıdıyoruz derdımızı anlatıyoruz kadının psikolojisi bozuluyor 5 kılo antıbıyotık ıctım faydası 0. Ne yapalım agrı doktoru algolejı doktoruna gıttım kanser hastalarına yapılan radyo frekans sıstemı ıle sınırlerı yaktırdım gene bosalırken agrı genıyal bolgede agrı makatta agrı penisde de agrı sık ıdrar uyusma hıssızlık yanma her sey devam edıyor dedıler. Konya'da Mehmet Ardıc var oraya gıt dediler. Oraya gıttım seans basına 500 TL verdım. 5 seans enjeksıyon yaptı hoca 1 ay rahatladım ama gene nuks ettı. Akabınde bırı ıle tanıstım Istanbul'da kımya ıle ugrasıyomus avrupadakı hocalarla falan bıtkıler ve ılaclar uzerıne tez yapıyormuş. O adama yolladım sonucları dedım bır de orada baktılar adam bana bıtkı kuru yolladı ben Allah'a cok sukur o kadar baska bıtkıler kullanmama ragmen ıyı olamamıstım onu 6 ay kullandım cok skur 1.5 yıldır hıcbır saglık sorunum yok sıfır sıkıntım kaldı ve sorunum kalmadı, evlenemem bıle diyordum ama gecen sene dugunumude yaptım ınsallah sağlıgım ıyı su an sıze bunları nıye yazıyorum bır gun iyileşince herkese yardım edecegim demiştim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı