Kuba Superlight 125 vs Honda PCX 125

Morphia

Hectopat
Yer
Ohio
Dostlar selam, motor arayışı içerisindeyim. Aklımda iki seçenek var. Biri “Kuba Superlight 125” diğeri “Honda PCX 125” biri vitesli biri otomatik. B ehliyetim var, araç kullanmamda bir sıkıntı yok. Motor olarak sadece bir kere cup sürmüştüm. Scooter'da da 80CC deneyim yaşadım. Vitesliden aşağı yukarı zorlanırım diye bir korkum var. Otomatik tercih etsem, ben motosiklet kullanıyorum demek isteyeceğim. Küba Superlight zaten chopper bir motosiklet. Açıkçası onun tadını damağımda hissetmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
B ehliyetle bu motorları kullanamıyorsunuz henüz. Yasa henüz geçmedi diye biliyorum. Fakat Superlight alacaksanız eğer motor ehliyeti almanızı tavsiye ederim. Çünkü vitesli motor kullanmayı öğrenin bir kere o koltuğa oturduğunuzda bağımlılık yapıyor ve daha fazlasını istiyor insan.

B ehliyetle bu motorları kullanamıyorsunuz henüz. Yasa henüz geçmedi diye biliyorum. Fakat Superlight alacaksanız eğer motor ehliyeti almanızı tavsiye ederim. Çünkü vitesli motor kullanmayı öğrenin bir kere o koltuğa oturduğunuzda bağımlılık yapıyor ve daha fazlasını istiyor insan.
Yasayı beklerim ama ne zaman yürürlülüğe girer orası da meçhul. Superlight tarz olarak harika bir motor. Şu anda motor ehliyeti de pahalıdır. Ama önerin için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı