Kuduz olabilir miyim?

İsmail Ördek

Hectopat
Daha fazla  
Bugün yolda arkadaşım bir köpeği okşadı ve köpek çok uysaldı daha sonra arkadaşım o elini benim koluma sürdü ara ara o kolumu veya o koluma dokunduktan sonra öbür elimi ağzıma falan sürmüşümdür arkadaşım hayvanın çenesini falan tuttu bayağı temas etti ama hayvan hiçbir şey yapmadı çok uysaldı sizce kuduz olmuş olabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
hayır böyle bişeyin olması imkansız köpekten en fazla sana pire fln geçer bu da onemli değil sadece grip fln olursun belkide olmazsın onemli bişey değil takma kafana ben sokaktaki bütün hayvanlarla içli dışlıyım hiç bişey olmuyor

Bugün yolda arkadaşım bir köpeği okşadı ve köpek çok uysaldı daha sonra arkadaşım o elini benim koluma sürdü ara ara o kolumu veya o koluma dokunduktan sonra öbür elimi ağzıma falan sürmüşümdür arkadaşım hayvanın çenesini falan tuttu bayağı temas etti ama hayvan hiçbir şey yapmadı çok uysaldı sizce kuduz olmuş olabilir miyim?

Hocam hiçbir şey olmaz benim de köpeğim var kaç kere unutup ağzımı elime götürdüm hiçbir şey olmaz merak etmeyin.

Tamamdır dostum internette bilgi kirliliği olan ve dönüşü olmayan bir konu hakkında takıntı yaptığım için tüm katkılarım silindi tükettiğim oksijen için özür dilerim banlanman dileğiyle.
Aga be üzüldüm bu yoruma. Kuduz, köpek eline salyası geçer ağzına sokarsın bulaşmaz. Isırır ve derinde bi yarık veya delik oluşturur ve kanına direkt geçerse bulaşır.

Yeni konular

Geri
Yukarı