Küçücük forumu adam akıllı yönet(e)meyen adamlar ülkenin başındaki adama sallıyor

• Konuyu başlatan die
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 383
  • Görüntüleme 23B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@die Bir daha mesaj yazmadan önce forumda önceki yazdığın mesajları düşünerek yaz ki rezil olma.

Önceki konularda dolu şey yazmışsın hakkında, az çok ne olduğun biliniyorken burada kendini çok farklıymış gibi tanıtıyorsun da sana başta da dedim "internet çocuklarını, bu kadar kolay kandırmazsın" :D

Kendini daha fazla rezil etmeden konuyu bırak bence.

Konu tarafımca açılmadı bir konu altına attığım yorum Recep Baltaş tarafından konu haline getirildi sözde laf vurmak için. Kendileri açtı yani ben değil.

Tamam anladık kanka eknonomi iyi daha fazla konulmaya çalışırsan daha fazla batacaksın.

@die Bir daha mesaj yazmadan önce forumda önceki yazdığın mesajları düşünerek yaz ki rezil olma.

Hocam rezillik filan bunların umurunda değil yani, hayatları bitmiş.

Önceki konularda dolu şey yazmışsın hakkında, az çok ne olduğun biliniyorken burada kendini çok farklıymış gibi tanıtıyorsun da sana başta da dedim "internet çocuklarını, bu kadar kolay kandırmazsın" :D

Önceki mesajlarımı düşündürecek bir şey mi var? Ne yazmışım önceki konularda? Kendim neysem hep öyle konuşuyorum, Z kuşağı olarak nitelendirdiğim topluluk 2003 ve sonrasında doğan röportajlarda boş boş konuşan nesil. Benim kimseye kendimi farklı göstermek gibi bir çabam yok neysem oyum güzel kardeşim.
Kuzenim açmış desen daha inandırıcı olurdun.
Gerçekten yoruyorsunuz adamı. :)

Önceki mesajlarımı düşündürecek bir şey mi var? Ne yazmışım önceki konularda? Kendim neysem hep öyle konuşuyorum, Z kuşağı olarak nitelendirdiğim topluluk 2003 ve sonrasında doğan röportajlarda boş boş konuşan nesil. Benim kimseye kendimi farklı göstermek gibi bir çabam yok neysem oyum güzel kardeşim.

O çocuklar arasındaki en boşu bile senden daha dolu bir beyne sahip emin ol.

Berat soru sordum sana. Hangi ülkede yaşıyorsun?

Önceki mesajlarımı düşündürecek bir şey mi var? Ne yazmışım önceki konularda? Kendim neysem hep öyle konuşuyorum.
Yazdıklarını okuyup tekrar konuya bakarsan daha iyi olur. Kendin de Z kuşağından birisin. Ayrıca yazdıklarına bakılırsa anlattığın karakterin çok zıttı birisin. :D

Sen görmezsen de bak herkes atıyor ekran görüntülerini. Sana o yüzden diyorum. Bu kuşaktan kaçamazsın, kandırmazsın. İçi boş olan yalanları yemez bu kuşak. :)

Z kuşağı olarak nitelendirdiğim topluluk 2003 ve sonrasında doğan röportajlarda boş boş konuşan nesil. Benim kimseye kendimi farklı göstermek gibi bir çabam yok neysem oyum güzel kardeşim.
Bir kuşağın belli kesiminden dolayı tüm kuşağa laf atmakta güzel kafa. :)

Z kuşağı benimle tartışmasın diyen papağanın kendisinin de Z kuşağı olduğunu kimse fark etmemiş. Milleti yaşından vurmaya çalışıyor aklı sıra, kendi yaşı ortada.

Eki Görüntüle 1263312
Ayrıca çok parası var ama sadece ihtiyacı olanların katılması için açılan çekilişe bile katılmış arkadaş.
çekiliş.png

çekiliş2.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı