Küçük abdestimi zor yapıyorum

Ben haftada 3 bardak su içiyorum, onunla alakası olsaydı ben ölürdüm.
Geçti, rahatladım. Yahu saçma bir soru olacak. Bu sorun mastürbasyon dan sonra ortaya çıkmıştı, bende korkuyorum mastürbasyon yapmaya ama bir yandanda kendimi zor tutuyorum yapmamak için. Sence yapsam birşey olur mu?
Mastürbasyondan hemen sonra küçük abdestini yapmalısın.

Geçti, rahatladım. Yahu saçma bir soru olacak. Bu sorun mastürbasyon dan sonra ortaya çıkmıştı, bende korkuyorum mastürbasyon yapmaya ama bir yandanda kendimi zor tutuyorum yapmamak için. Sence yapsam birşey olur mu?
eşofmanın cebinden yapıyordun bunu yapma oturarak yada yatarak yapmayı dene ve yaparken mümkünse tükürük veya mentolsüz şampuan kullan bunları kullanırken ucuna dikkat et içine kaçmasın yoksa aynı sorun tekrar ortaya çıkar

Mastürbasyondan sonra olması normal bir durum. Ama konunun ilk başında yazdığınız şeye göre doktora gitmeniz şart.

Selamlar, geceden beridir tuvaletimi zor yapıyorum, bazen gelmiyor hatta. Bir de tuvaletimi yapsam bile 2 dakika sonra hemen geri geliyor. Bu 7-8 ay önce de olmuştu 2 gün sonra geçmişti. Şimdi doktora gitmek varken buraya konu açmakta saçma biliyorum. Hem pandemiden dolayı doktora gitmek istemiyorum hem de bu aralar içimde oluşan doktor korkusundan gidemiyorum.

Acil bir şekilde hastaneye gitmeye çalışın veya randevu almaya çalışın. Bu anlattığınız konu hiç basite indirgenecek bir şey değil. Vücut belirli zaman aralığıyla sana bir uyarı veriyor olabilir.

Eşofmanın cebinden yapıyordun bunu yapma oturarak ya da yatarak yapmayı dene ve yaparken mümkünse tükürük veya mentolsüz şampuan kullan bunları kullanırken ucuna dikkat et içine kaçmasın yoksa aynı sorun tekrar ortaya çıkar.

Hocam, şu an sadece eşofmanın cebinden yapabilirim. Yarın banyodayken yapayım o zaman. Eşofmanın cebinden yapmayı da bırakıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı