Küçük burjuvazi kanalı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Menemen Baronu

Hectopat
Yer
Trakya
Merhaba. Tahmin edebiliyorum ki bu forumda araba konulu kanalları takip eden binlerce insan vardır ve hepsine belki de denk gelmiştir bu kanal. Bu kanalı ilk günlerinden beri izlerim. Yeni değiller aslında; 2018 yılında başlayan bir serüven bu. Bilmeyenler için şöyle özetleyeyim bu kanalı:
Emirhan ş. Ve Ali k. Adlı iki arkadaşın artık ne nane yediyseler üniversiteyi falan bir kenara atıp (yine de okudular herhalde) araba al sat işine girmeleriyle başlıyor her şey. Bu işi 1-2 yıl yaptıktan sonra yaptıkları ticaretleri ve arabalar ile alakalı onlarca içeriği YouTube'a yüklemeye karar veriyorlar ve şu an 600k aboneyi aşkın bir kanal olarak biraz daha kaliteyi arttırıp devam ediyorlar. Bilmiyorum bana eskiden daha samimi ve düzgün geliyorlardı. Şimdi kurgudan ileri gidemeyen sonradan görmeye dönmüşler. İzleyenler varsa sizin görüşleriniz nedir? Merak ediyorum açıkçası.

Ekran görüntüsü 2023-09-17 134013.png

Arabaları çok seven ve sürekli takip eden birisi olarak, al-sat muhabbeti ilgimi hiç çekmiyordu ama inatla YouTube'da sürekli karşıma öneriyordu en son dayanamayıp bir videoyu açıp izledim. Ön yargım vardı belki bunun etkisinde bana samimi gelmediler ilgimi çekmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı