YouTube'deki çok küçük çocuklar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Anlaşılan hala böylesiniz. PP,isim ve 2-3 yıl demenize bakılırsa aradan çok vakit geçmemiş zaten :).

Edit: Evet öyleymişsiniz 14 yaşındasınız. Bunu söyleyip kendinizi büyümüş sanmanız ilginçmiş doğrusu :D
Çok komiksiniz, yaş önemli değil olgunluk önemli, bazen 14 yaşındaki birisi 27 yaşındaki birinden olgun olabiliyor anlayın şunu artık.

Çok komiksiniz, yaş önemli değil olgunluk önemli, bazen 14 yaşındaki birisi 27 yaşındaki birinden olgun olabiliyor anlayın şunu artık.
Ona bir şey demedim? Bende kalkıpta 20 yaşında değilim. Dediğim şey sanki akıllanmış olgullanmış gibi 1-2 sene önce yaptığın şeyi anlatıyorsun artık öyle değilim diyorsun ve pp isim uyumu :D. Kendinle çelişme yeter dostum,iyi akşamlar.

Bilmiyorum ya shorts rezalet bir yer. Sırf bu tarz saçmalıklardan 4 ay önce Reels'e geçtim. 4 aydır hayatım mükemmel. Aşırı iyi videolar geliyor bana Reels'de. Şans vermek lazım sürekli shortsda takılıyorsanız.

Sorum yukarıda. Gerçekten bu aralar iyice bana fazla gelmeye başladı. Nasıl bir algoritma varsa 2 likeli video karşıma çıkıyor arkada bts çalıyor dans ediyorlar falan filan sürekli. Kanalı önerme diyorum başkaları çıkıyor bu sefer. Bugün gene saçma küçük bir çocuğun videosunu görünce sinirlenip "veled" diye yorum yaptım Türkçe öğren falan demiş ve söverken Türkçeyi unutmuş çok komiğime gitti :D. Aşağıya SS bırakacağım. Düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Hocam YouTube'un gerçekten berbat bir keşfet anlayışı var mesela siz Burak oyunda izlediniz başka bir çocukda Burak oyunda izledi ve sonra gitti saçma sapan içerikli video atmaya başladı ve bu videoda sizin karşınıza çıktı siz bu kanala bu kanalı önerme yaparsanız onun yerine YouTube sizlere aynı içeriğin farklı bir kanalda çekilmiş. Halini gösterir.

Sorum yukarıda. Gerçekten bu aralar iyice bana fazla gelmeye başladı. Nasıl bir algoritma varsa 2 likeli video karşıma çıkıyor arkada bts çalıyor dans ediyorlar falan filan sürekli. Kanalı önerme diyorum başkaları çıkıyor bu sefer. Bugün gene saçma küçük bir çocuğun videosunu görünce sinirlenip "veled" diye yorum yaptım Türkçe öğren falan demiş ve söverken Türkçeyi unutmuş çok komiğime gitti :D. Aşağıya SS bırakacağım. Düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu uzun zamandır sürekli olan bir şey Google'ın amacı ne bilmiyorum ama mantıklı bir şey olmadığı kesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı