Küçük çocuk olmak

Ah ah. Herkes bir mi hocam. Keşke her şey konuşularak hallolunsaydı.

Hocam ailem her konuda güveniyor ve artık büyüdüğümün farkındalar belki de ondandır benim durumum hiç öyle bir ailem olmadığı için bilmiyorum ki çevremdeki arkadaşlarımında öyle aileleri yok hepsi olabilir ama aylık 100TL hakaret gibi.

Hocam ailem her konuda güveniyor ve artık büyüdüğümün farkındalar belki de ondandır benim durumum hiç öyle bir ailem olmadığı için bilmiyorum ki çevremdeki arkadaşlarımında öyle aileleri yok hepsi olabilir ama aylık 100TL hakaret gibi.
İşte aileden aileye değişiyor. Ben bizimkilerden tecrübeliyim. Ayrıca harçlık konısına değinmiyorum. Yemese içmese 1 hafta gitmez o harçlık.

Tabii ondan sonra çocuklar neden ailelerinden nefret ediyorlar diye yakınıyorlar.

Abin konusunda anlattığın gibi hiçbir suçun yokken sana zorbalık yapıyorsa hem abin hem ailen haksız. Uzun uzun yazmak yerine sana kısacası ihtiyaçların yerine belki de işine yaramayacak isteklerin için fazla şikayetçi olmamalısın diyorum. Yaşın gereği normal şeyler ancak empati yaparak aileni anlamaya çalışmalısın.

Geri
Yukarı