Küçük el ve claw tutuşu için mouse önerisi

Shizu

Hectopat
Herkese merhaba, bir süredir mouse arayışındayım ve sizlerin de fikirlerini almak istedim. Elim küçük, tutuşum claw. Şu an için Razer 8KHz alacağım gibi duruyor ama mouse teknolojisinden tam anlamadığım için sizlerin de fikirlerine/önerilerine açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Herkese merhaba, bir süredir mouse arayışındayım ve sizlerin de fikirlerini almak istedim. Elim küçük, tutuşum claw. Şu an için Razer 8KHz alacağım gibi duruyor ama mouse teknolojisinden tam anlamadığım için sizlerin de fikirlerine/önerilerine açığım.
Hocam bu mouse üzmez sizi, şu anda kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır falan ve sıkıntısız çalışıyor çok memnunum. Genelde FPS türü oyunlar oynuyorum ani dönüşlerde takılma vs. yapmıyor. Tam bir F/P ürünü, fiyatına göre özellikleri çok iyi. https://www.hepsiburada.com/steelseries-rival-3-rgb-oyuncu-mouse-pm-HB00000QLEFO

@Rotz.exe @Shuichi Tatsuo @caglayanomer önerileriniz için teşekkür ediyorum, hepsini araştıracağım. Ek olarak belirtmeye unutmuşum özür diliyorum, mouseyi kullanım amacım tamamen FPS oyun odaklı olacak.

Viper 8kHz eli küçükler için pek uygun değil. Aşırı küçük değilse üzmez tabi.
Açık konuşmak gerekirse, hemcinslerimin çoğundan küçük oluyor %70 ihtimalle ya da eşit.

@Rotz.exe @Shuichi Tatsuo @caglayanomer önerileriniz için teşekkür ediyorum, hepsini araştıracağım. Ek olarak belirtmeye unutmuşum özür diliyorum, mouseyi kullanım amacım tamamen FPS oyun odaklı olacak.

Açık konuşmak gerekirse, hemcinslerimin çoğundan küçük oluyor %70 ihtimalle ya da eşit.
Hocam FPS ise amacınız bence Rival 3 alın. Atılan mouselara göre daha iyidir demiyorum ama fiyatı ile kesinlikle cezbediyor ve fiyatına göre çok iyi ve şu an atılanlar arasında en uygun fiyatlısı da Rival 3 zaten. Zaten biraz araştırırsanız olumsuz yorum göremezsiniz incelemelerde Rival 3 hakkında çok fazla. (Rica ederim bu arada :) )

DeathAdder V2 Mini kullanıyorum aklınızda soru varsa sorabilirsiniz.
Bana da aynı şekilde Rival 3 hakkında sorabilirsiniz. @Shizu

@Rotz.exe @Shuichi Tatsuo @caglayanomer önerileriniz için teşekkür ediyorum, hepsini araştıracağım. Ek olarak belirtmeye unutmuşum özür diliyorum, fareyi kullanım amacım tamamen FPS oyun odaklı olacak.

Ne kadar hafifse o kadar yorulmadan flick vb vuruşlar atarsınız.

Viper 8KHz çok fazla kaynak tüketiyor 8KHz kullanayım derseniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı