Küçük kardeşim anime bağımlısı

10 yaşında diyorsunuz elbette hentai izletmeyin ancak o daha küçük ve ilgisi olan şeyleri araştırmak istiyecektir, bizde ilgimiz varken gizliden açıp az kadın soymaca oynamadık sonuçta :). Bu kadar abartıp kafa yoracak bir durum göremiyorum.
Sizde haklısınız hocam,Doreamon izleteceğim hentai vs izlediğinde de cihazını kapatıp akıllanınca geri vereceğim.
Peki bunları nereden öğrendi ve izlemeye başladı?
Kuzenimden.Çocuğa her şeyi öğreten oydu anime siteleri vs hentai'ye ilk adımı atmasını sağlayan da oydu.Sırf bunu kötülük olsun diye yapıyor.

@Zo diac hocam internet değişik bir yer. Onun önüne geçileceğini zannetmiyorum. Zaten animelerin en yoğun dalı +18 olanları. Kısacası uzak durmak en iyisi.
( Profilinden anlaşılabileceği gibi profesyonel biri )

@Zo diac hocam internet değişik bir yer. Onun önüne geçileceğini zannetmiyorum. Zaten animelerin en yoğun dalı +18 olanları. Kısacası uzak durmak en iyisi.
( Profilinden anlaşılabileceği gibi profesyonel biri )

:D
+18 olmayan bir sürü anime mevcut, belki normal animeler ilginizi çekmemiştir:)

Öncelikle merhabalar. Benim küçük kardeşim daha 10 yaşında fakat anime bağımlısı attack on titan animesini 3 kez bitirmiş. Bazen evde ben Eren Yeager'im diye bağırıp duruyor. Animeden nasıl vazgeçirebilirim? Ben animeden anlayan birisi değilim fakat bu konuda yardım lazım.
Animeye hastalıkmış gibi davranma aga. Ayrıca Attack On Titan kardeşinin yaşına uygun değil. İzlediği şeyleri denetleyin. Yaşına uygun anime seyrederse sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı