Küçük kardeşin Roblox aşkı için ne yapılabilir?

Ailenin bir şeyler yapması lazım. Belirli bir süre oynama sınırı gibi. 3 yaşından beri oyun oynaması ailenin sorumsuzluğu.

Bu oyun aşkı onu asosyalliğe kadar götürür. Bazı kesim "bırakın oynasın" demiş ama ilerisini hesaba katan yok anlaşılan. Çözüm bulmanız en doğrusu olur. Büyüdüğü zaman daha zor oluyor karar değiştirmek.
Benim kardeşim de Roblox oynuyordu. Roblox sayesinde hem İngilizcesi gelişti hem de yeni arkadaşlar edindi. Asosyallik dediğiniz kavram sadece mahalle arkadaşınız olunca mı geçerli olmuyor?

Oynasın oynasın, belirli bir süre sonra sıkılır ve bırakır. Ayrıca aldığınız PS4'ü kendiniz kullanın.

Yahu benim velet sabahtan akşama kadar Roblox oynuyor. Gittim PS4 ve bir sürü oyun aldım yine oynuyor. Gittim direksiyon seti aldım yine Roblox oynuyor. Hesabını silıyorum yeni hesap acıyor. IP adresinden siteye ban atıyorum adam sanal bilgisayar kurup giriyor. Ne yapacağım bu veledi? 9 yaşında.

Hocam şöyle diline düşen başka bir oyun yok mu? Mesela bir ara herkesin dilinde GTA 5 vardı. Gidin ballandıra ballandıra anlatın, siz oynayın en sonunda 'bu neymiş' deyip bir bakar bence.

Eğer oynadığı saat çok değilse ama sadece onu oynuyorsa bırakın oynasın. Kendi zevki sonuçta Roblox oyununu oynamasamda içinde çok çeşit oyun var. Eğer bağımlılık düzeyinde ise güzelce konuşun gene oynasın sorun olmaz :) ama eğer illa oynatmam derseniz modem arayüzünden engelleyin Roblox sitesini ama VPN falan açar çözer bence, 9 yaşında sanal bilgisayar kurmak iyiymiş :D

Bırakın oynasın. 8 yaşımdan 12 yaşıma kadar Roblox oynadım şuan 14'üme giricem. Sıkılıyor insan bi yerden sonra. Şuan Roblox'ta güzel oyun yok zaten. 2016-2017'de oyunu oynamayan Roblox oyuncuları çok şey kaçırdı.

Yahu benim velet sabahtan akşama kadar Roblox oynuyor. Gittim PS4 ve bir sürü oyun aldım yine oynuyor. Gittim direksiyon seti aldım yine Roblox oynuyor. Hesabını silıyorum yeni hesap acıyor. IP adresinden siteye ban atıyorum adam sanal bilgisayar kurup giriyor. Ne yapacağım bu veledi? 9 yaşında.
Roblox'da hesap silme yok ki? Sanal makineden oyun oynanmaz çünkü 256 MB Max VRAM'den dolayı Roblox açılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı