Küçük Twitch yayıncılarıyla ekip kurmak

Grearuler

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Selamlar. Küçük Twitch kanallarının büyümesinin bir hayli zor olduğunu biliyoruz. Bundan dolayı, bu küçük kanallı arkadaşlarla ekip kurup bu ekip içerisinde birbirimize destek olabileceğimizi düşünüyorum. Bu sayede 1-2 gibi izlenmelerle Twitch'in çukurunda değil, ekip içerisinde ki herkesin birbirinin yayınına destek vererek, daha üst kademelerde bir çok insanın görebileceği değerlerde yayınlar yapıyor olabiliriz. Bu şekilde birbirimize karşılıklı katkı sağlayabileceğimiz, bir ekip oluşturmayı planlıyorum. Bu konuda fikirleriniz neler? Hem birbirime değer vererek yüksek sayıları görüp, hem de iyi bir ortam oluşturma ihtimalimiz fazlasıyla mümkün. Yorum olarak fikirlerinizi bekliyorum.
Ayrıca Discord hesabım; Umut#6656

Son düzenleme:
Birbirini yıllarca tanıyan insanlar bile ortak olunca küsebiliyor. Birbirini hiç tanımayan insanların bunu başarılı bir şekilde yürütebileceğini hiç sanmıyorum. Oldu ki başarılı olundu devamı geldi büyük paralar kazanılmaya başlayınca insanlar çok kolay değişebilir.

Benim yıllardır arkadaşlarıma söylediğim ama s..lenmediğim durumdur. Bıktım artık söylenmeyi. Senin dediğin gibi dışarıdan arkadaş çevre edinsen daha iyi olur. Güzel proje ama ne süre ile ilerler bilemiyoruz. Bana kalırsa Haftanın belirli günleri belirli oyunlarla ( mesela Sea of thieves , CS:GO , Dota 2 , Valorant ) gibi oyunları yada daha çok kişi ile oynanan oyunları Ekip yayını ile yapmak güzel olur. Olmadı Discord'dan Herkes kamerasını açar Ekip yayını yapıyormuş gibi kafaları keser biçeriz ekrana koyarız. Böyle de birşey yapabiliriz. Birimiz Discord kanalı kursun adam toplamaya başlıyalım şimdiden :) Evde boş boş takılacağıma böyle birşeye adım atsak daha iyi.

10 izlenen, kaybedecek bir şeyi olmayan, tanımadığın adamlarla yürümez. Hepsi 100 falan izlenmeye başlayınca ben gidiyorum deyip çıkar. İzlenmeleri 1 hafta sonra tekrar 10 olur.

Selamlar. Küçük Twitch kanallarının büyümesinin bir hayli zor olduğunu biliyoruz. Bundan dolayı, bu küçük kanallı arkadaşlarla ekip kurup bu ekip içerisinde birbirimize destek olabileceğimizi düşünüyorum. Bu sayede 1-2 gibi izlenmelerle Twitch'in çukurunda değil, ekip içerisinde ki herkesin birbirinin yayınına destek vererek, daha üst kademelerde birçok insanın görebileceği değerlerde yayınlar yapıyor olabiliriz. Bu şekilde birbirimize karşılıklı katkı sağlayabileceğimiz, bir ekip oluşturmayı planlıyorum. Bu konuda fikirleriniz neler? Hem birbirime değer vererek yüksek sayıları görüp, hem de iyi bir ortam oluşturma ihtimalimiz fazlasıyla mümkün. Yorum olarak fikirlerinizi bekliyorum.
Ayrıca Discord hesabım; umut#6656

Geri
Yukarı