Küçükken açtığım YouTube kanalını nasıl silebilirim?

execatuoner

Femtopat
Daha fazla  
Abilerim ve kardeşlerim öncelikle hayırlı ramazanlar dilerim. Benim küçükken açtığım bir YouTube kanalım var içinde benim çektiğim birkaç video var. Silmek istiyorum fakat hesaba erişimim maalesef yok. YouTube mail atmaktan başka yapabileceğim bir şey var mıdır?
Benim için çok önemli bir mesele bu. Şimdiden yardımcı olana Allah razı olsun.

Video üzerinde sizin yüzünüz veya kişisel bir bilginiz gözüküyor mu? Eğer gözüküyorsa YouTube desteğe T.C. Kimliğiniz ile fotoğrafınızı atarak ilgili kişinin siz olduğunu kanıtlarsanız silebilirler.

Profilde resmim var ve videolarda sesim var. Kimliğim eski kimliklerden üzerinde fotoğraf yok kimliğimde.

Abilerim ve kardeşlerim öncelikle hayırlı ramazanlar dilerim. Benim küçükken açtığım bir YouTube kanalım var içinde benim çektiğim birkaç video var. Silmek istiyorum fakat hesaba erişimim maalesef yok. YouTube mail atmaktan başka yapabileceğim bir şey var mıdır?

Maili kullanmıyorsanız komple maili silebilirsiniz. Kullanıyorsanız YouTube Destek ile iletişime geçin.

Biraz saçma olacak ama sahte telif atmayı deneyin.

Video üzerinde sizin yüzünüz veya kişisel bir bilginiz gözüküyor mu? Eğer gözüküyorsa YouTube desteğe T.C. kimliğiniz ile fotoğrafınızı atarak ilgili kişinin siz olduğunu kanıtlarsanız silebilirler.
Tc kimliğe gerek yok. Telif atma kısmına ad soyad ve numarasını girse yeter.

Tc kimliğe gerek yok. Telif atma kısmına ad soyad ve numarasını girse yeter.
Eğer video az izlenmişse ve uzun süre video atmamışsa direk siliyorlar zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı