Küçükken açtığım YouTube kanalını nasıl silebilirim?

Tavsiyem silme, benimde eskiden vardı. Kimse görmüyordu ama ben rahatsız olup silmistim. Suan cok pismanim, geriye donup baktiginda tatlı bir anı olarak kalabilir.
Nasıl sildirdin aga merak ettim.

Link atarsan sildirebilirim.

Dostum kanalın ortada dolaşmasını istemiyorum istiyorsan yapacaklarını söyle ben yapayım lütfen.

T.C. kimliğe gerek yok. Telif atma kısmına ad soyad ve numarasını girse yeter.

Eğer video az izlenmişse ve uzun süre video atmamışsa direk siliyorlar zaten.

Dostum gerçekten işe yararmı telif atmak deneyeceğim.

Tavsiyem silme, benim de eskiden vardı. Kimse görmüyordu ama ben rahatsız olup silmistim. Şu an cok pismanim, geriye donup baktiginda tatlı bir anı olarak kalabilir.

Tavsiyem silme, benim de eskiden vardı. Kimse görmüyordu ama ben rahatsız olup silmistim. Şu an cok pismanim, geriye donup baktiginda tatlı bir anı olarak kalabilir.

Kanka arkadaşlarım buldular maalesef.

Kanka arkadaşlarım buldular maalesef.

Abilerim ve kardeşlerim öncelikle hayırlı ramazanlar dilerim. Benim küçükken açtığım bir YouTube kanalım var içinde benim çektiğim birkaç video var. Silmek istiyorum fakat hesaba erişimim maalesef yok. YouTube mail atmaktan başka yapabileceğim bir şey var mıdır?
Benim için çok önemli bir mesele bu. Şimdiden yardımcı olana Allah razı olsun.

buraya tıkla ve doldur %100 güvenilir ve olacak.

Aynı şekilde 2016 yılından kalma Minecraft videolarımı YouTube'dan kaldırdığım için çok pişmanım videoyu listeden kaldırmayı sonradan öğrenmiştim :(

Hocam söylerseniz biz de öğreniriz. Belki ihtiyacı olanlar olur
Tabiki.

Şimdi bu linkteki forma giriyorsun ardından adını soyadını yazıyorsun sonra şöyle bir bölüm çıkacak [Lütfen iddia konusu içeriğin ihlal ettiği ilgili yasa metnini yazın veya hak talebinize dayanak oluşturduğuna inandığınız hukuk alanını belirtin ] şimdi buradaki bölüme TCK madde 134'ü yani özel hayatın gizliliği ihlali suçunu giriyorsun şöyle bir metin girmen gerek. [TCK madde 134’de düzenlenen bu suça göre,

(1) Kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlal eden kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Gizliliğin görüntü veya seslerin kayda alınması suretiyle ihlal edilmesi halinde, verilecek ceza bir kat artırılır.

(2) Kişilerin özel hayatına ilişkin görüntü veya sesleri hukuka aykırı olarak ifşa eden kimse iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. İfşa edilen bu verilerin basın ve yayın yoluyla yayınlanması halinde de aynı cezaya hükmolunur.]
Bu metni o kısma kopyala yapıştır yapıyorsun ardından sonraki bölümde yasa metninin yazıldığı sitenin linkini isteyecek [https://barandogan-av-tr.cdn.amppro...izliligini-ihlal-sucu.html?amp_gsa=1&amp_js_v] bu linki kopyala yapıştır yapıyorsun ve sonraki bölümleride kendin hallediyorsun.

Geri
Yukarı