Küçükken nasıl çocuktunuz?

Küçükken nasıl çocuktunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    122
Annem evde yokken ablam bakardı bana 5-6 yaşındayken. Ateşle de oynamayı çok severmişim. Neredeyse evi yakıyormuşum bir gün. Perdeler falan yanmış ablam söndürmüş. O olaydan sonra bir daha öyle bir şey yapmadım. Yani önlemimi alarak aynı şeyleri yapmaya devam ettim :D

Annem evde yokken ablam bakardı bana 5-6 yaşındayken. Ateşle de oynamayı çok severmişim. Neredeyse evi yakıyormuşum bir gün. Perdeler falan yanmış ablam söndürmüş. O olaydan sonra bir daha öyle bir şey yapmadım. Yani önlemimi alarak aynı şeyleri yapmaya devam ettim :D
Ben de koltuğun arkasına geçip naylon mu ne yakmışım. Dedemin anlatışına yanık kokusunu almasalarmış koltuk yanacakmış.

Pek yaramaz bir çocuk değildim ben ya. Oturur televizyon başına sabahtan akşama kadar cizgi film izlerdim. Babam inatla cizgi film kanallarını şifrelerdi bende bir şekilde bulurdum sonra silmeye başladım bende babamı izleyerek kanal yüklemeyi öğrendim bir tane nokia 5800 vardı oradan bir şekilde kanal TP'sini bulup taratıyordum bakamayınca da kanal D kanalının TP listesini aratınca cortoon network geliyordu onunla yetiniyorum. Anasınıfında ilk gün ortalığı ayağa kaldırmıştım çok iyi hatırlarım o zamanlarla arkadaşla az ceza almadıydık.

Geri
Yukarı